Victoria Beckham příjemně překvapila své příznivce. Uvedla na trh kolekci oblečení v nadměrných velikostech

Zahraniční 24. srpna 2022 | 12:09 — Pavla Krejčí
Společnost Victorie Beckham během koronaviru utrpěla velké škody. Proto pilně pracovala na nové kolekci, která ji slibovala velký výdělek. Představila kolekci, která je určena ženám s nadměrnými velikostmi.
Victoria Beckham potěšila žena nadměrných velikostí / Depositphotos

Victoria Beckham příjemně překvapila své příznivce, když oznámila novinky týkající se její práce. Zcela poprvé uvedla na trh řadu oblečení nadměrných velikostí. Tuto zprávu sdílela záhy poté, co bylo oznámeno, že její společnost čelí ztrátě 53,9 milionu liber. Ta měla být způsobena pandemií koronaviru. 

Manželka slavného fotbalisty se během let stala módní ikonou, proto se po kariéře modelky rozhodla založit vlastní módní značku. Nyní rozšířila svou módní řadu tak, aby vyhovovala ženám s větší konfekční velikostí. 

Zdroj blízký The Mail on Sunday řekl: „Victoria se k této kolekci konečně dostala. Je to skvělé a je na ni nesmírně hrdá.“

„Přilákala úplně jiné zákaznice, které si koupí její produkty. Ale přiznejme si to, chvíli jí to trvalo, ale alespoň se věci mění."

Jednotlivé produkty jsou dostupné na webových stránkách Victorie. V nabídce jsou například, vypasované minišaty, top na jedno rameno, zkrácený kardigan a další položky.

Bývalá modelka se sama pyšní opravdu štíhlou postavou a může si obléct v podstatě jakýkoliv druh oblečení. Minulý rok také promluvila o kultu štíhlosti. Řekla, že móda diktuje, aby ženy byly hubené. Přiznala, že s tím nesouzní, a přestože jsou ženy tlačeny společností ke štíhlosti, často si přejí pravý opak.

Řekla: „Myslím, že dnešní ženy chtějí vypadat zdravě a mít křivky. Chtějí mít prsa a zadek. Nejde o to mít určitou velikost. Jde o to vědět, kdo jste, a být spokojené s tím, kým jste."

Zprávy o nové kolekci oznámila na svém Instagramu. Fanoušci ji ihned zasypali nadšenými reakcemi.

Konečně modelka jiné velikosti!" napsal jeden, zatímco jiná žena poznamenala. „Jako rozměrnější dáma to miluji. Těžko můžete zůstat elegantní, když máte na výběr SHEIN nebo stan pro dva, teď potřebuji tyhle šaty s dvojitým zipem ve velikosti 18!"

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Victoria Beckham (@victoriabeckham)

 

Další se přidala ke komentářům a řekla: „Ráda vidím něco jiného než model velikosti nula! Bravo! Jen tak dál...!"

Přestože její firma utrpěla velké ztráty, snaží se ji v poklidu vrátit znovu na vrchol. „Victoria Beckham Beauty pokračuje v rozšiřování svého portfolia řadou úspěšných produktů uvedených na trh v tomto roce s nejlepšími ve své třídě v oblasti čisté luxusní krásy a péče o pleť." Psali jsme také: Princ Charles uvedl na trh parfém inspirovaný létem, které pravidelně tráví ve svých milovaných zahradách v Highgrove

Autorský článek, další zdroje: mirror.co.uk, Instagram

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Nejprodávanější kompaktní dodávka na elektřinu v Evropě má nástupce, nový Expert se mimořádně povedl

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...