Ozzy Osbourne se stěhuje zpět do Velké Británie. V USA je všechno směšné, říká

Zahraniční 31. srpna 2022 | 09:37 — Pavla Krejčí
Frontman skupiny Black Sabbath Ozzy Osbourne se rozhodl pro velký návrat do své domoviny. Po dvou desetiletích strávených v USA se společně s manželkou Sharon plánují odstěhovat do Velké Británie.
Manželé Osbournovi se stěhují do Velké Británie / Depositphotos

Ozzy Osbourne zatoužil po rodném domovu. Rozhodl se volání vyslyšet a po dvou dekádách života v Los Angeles se natrvalo vrátí s manželkou Sharon do Velké Británie.

Frontman Black Sabbath přiznal, že v USA strávil nejlepší část svého života, přesto ho okolnosti dovedly k rozhodnutí pro velký návrat. Zásadním impulzem bylo znepokojení rodiny z rostoucího počtu střeleb v zemi.

V rozhovoru pro The Metro Ozzy řekl: „Všechno je tam zatraceně směšné. Mám dost toho, že lidi jsou každý den zabíjeni. Bůh ví, kolik lidí bylo zastřeleno při střelbě ve škole."

Poté dodal: „A na tom koncertě došlo ve Vegas k masové střelbě... Je to šílené," dodal s odkazem na tragickou událost z roku 2017, kdy střelec zabil přes 20 lidí během festivalu country hudby v hotelu a kasinu Mandalay Bay.

Rozčarování ze života v USA vyjádřila i sama Sharon: „Vůbec to nejsou Spojené státy americké," řekla Sharon Osbourne deníku. „Nic na tom není jednotné. Právě teď je to velmi zvláštní místo k životu.“

Ozzy a Sharon mají za sebou opravdu dlouhou a složitou minulost. Nedávno dokonce oslavili 40. výročí svatby. V Británii je čeká přepychový a honosný domov. Vlastní obrovský památkově chráněný dům v Buckinghamshire, kde dříve trávili hodně času, když zrovna nepobývali v USA.

„Jsem Angličan. Chci se vrátit. Ale pokud by moje žena řekla, že budeme žít v Timbuktu, půjdu do toho,“ řekl se smíchem. „Ale ne. Je čas, abych se vrátil domů."

Zpěvák se poslední měsíce zotavuje z náročné operace, při které mu upravili čepy na krku a páteři. Navzdory svému zdravotnímu stavu překvapivě vystoupil na závěrečném ceremoniálu her Commonwealthu ve svém rodném Birminghamu.

„Ta poslední operace byla jen před několika týdny a lékaři řekli Ozzymu, že nemůže vystupovat," řekl Tony, který hraje s Ozzym, pro Birmingham Live.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ozzy Osbourne (@ozzyosbourne)

 

„Byli jsme pozváni, abychom vystoupili na Games už dávno, ale kvůli Ozzyho stavu jsem na to zapomněl. Na zahajovacím ceremoniálu jsem nakonec vystupoval sólo s dalšími hudebníky, které jsem nikdy předtím nepotkal. Ozzy se pak se mnou spojil, jestli by nemohl přijít a zahrát si na závěrečném ceremoniálu."

Tony dodal, že si nemyslel, že by Ozzy mohl po náročné operaci přijet. Ale pak mu bylo řečeno, že se dostaví, ale musí se to udržet v tajnosti.

74letá kytarová legenda dodala: „Nevím, jak se Ozzymu podařilo dostat se sem z LA, aniž by si ho někdo všiml. Nemyslím si, že přijel soukromým letadlem." Psali jsme také: Společná píseň Britney Spears a Eltona Johna má ve světě úspěch. Zpěvačka to oslavila ve vaně

Autorský článek, další zdroje: mirror.co.uk, Instagram

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Jak oslavit mezinárodní den dětí

Jak oslavit mezinárodní den dětí

Kam za nákupy i zábavou o Velikonocích. Pozor na zavřené...

Exotika co by kamenem dohodil. Pár hodin letu a ocitnete se v...

Jedete do Francie? 6 + 1 tip, co si s sebou přivézt zpět

Napříč Evropou různými dopravními prostředky: Čím a na...

Chorvatský Sea Star Festival u moře je nejlepší způsob jak...