Rita Ora a její snoubenec Taika Waititi se před svatbou stěhují zpět do Británie

Zahraniční 07. července 2022 | 07:18 — Pavla Krejčí
Hvězdní snoubenci byli v posledních letech vytíženi hned na několika kontinentech. Nyní se rozhodli odstěhovat do Velké Británie chvíli před tím, než proběhne plánovaná svatba. Ta by se údajně měla uskutečnit koncem léta.
Rita Ora se svým snoubencem přestěhovala do Londýna / Depositphotos

Rita Ora i její snoubenec Taika Waititi zaznamenávají jeden úspěch za druhým a po pracovní stránce jsou opravdu vytížení. Zpěvačka byla v posledních letech zaneprázdněna v Austrálii, kde porotcovala v hudební soutěži The Voice Australia, ale i v Los Angeles. Taika Waititi zase pracuje na několika významných filmových projektech, z nichž se jeden váže k pokračování populární ságy Star Wars. Režisér má za sebou několik významných počinů – podepsal se pod filmy Thor: Ragnarok a nejnovější pokračování Thor: Láska jako hrom.

Nyní se rozhodli pro zásadní krok. Údajně se měli před několika dny přestěhovat do Velké Británie, kde Ora vlastní sídlo za 8 miliónů liber. Dvojice byla spatřena, jak se ruku v ruce prochází ulicemi Londýna. Náhodný přihlížející řekl pro magazín The Sun: „Je neobvyklé vidět Ritu v sousedství – koupila tady dům, ale téměř okamžitě opustila zemi a moc času v něm nestrávila.“

Poté dodal: „Ale nakupovali věci, nakládali nábytek a je zřejmé, že to bude místo, kterému budou alespoň na chvíli říkat domov.“

Pár údajně plánuje svatbu v zahraničí jen s těmi nejbližšími hned, jakmile jim to jejich nabité programy dovolí. Poté by se měla v Londýně uskutečnit velká oslava pro celebrity.

Dvojice o sobě poprvé dala vědět v dubnu 2021, když byli fotografy zachyceni na balkoně při líbání, Ora následně sdílela společnou fotku na Instagramu. Poté spolu v srpnu debutovali na červeném koberci premiéry filmu The Suicide Squad v Los Angeles.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený RITA ORA (@ritaora)

Rita Ora po má za sebou poměrně bohatý seznam slavných bývalých. V letech 2009 až 2011 randila se zpěvákem Brunem Marsem. Poté chodila s Robem Kardashianem a Calvinem Harrisem, s nimiž vydržela rok. Stejný čas strávila i se synem návrháře Tommyho Hilfigera, Rickym Hilem. V roce 2015 byla vídaná po boku ASAP Rockyho, který je nyní ve vztahu s Rihannou a těší se z novorozeného syna. Následoval vztah s hercem Spider-Mana Andrewem Garfieldem v roce 2018.

Zatímco Oru čeká první svatba, Waititi byl již jednou ženatý s filmovou producentku Chelseou Winstanley, s níž se však v roce 2020 rozvedl. Mají dvě dcery, Matewu Kiritapu (6) a Te Hinekāhu (10). Psali jsme také: Kdysi oblíbená hvězda teenagerovských filmů Lindsay Lohan se vdala

Autorský článek, další zdroje: thesun.co.uk, mirror.co.uk

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...