Ozzy Osbourne po vážné operaci vyrazil mimo svůj domov. Při chůzi se opíral o hůlku

Zahraniční 21. července 2022 | 19:27 — Pavla Krejčí
Jak se zdá, Ozzy Osbourne se dobře zotavuje po těžké operaci, která „změnila jeho život“. Byl spatřen venku, a přestože se při chůzi opíral o holi, působil vitálně.
Ozzy Osbourne byl spatřen měsíc po operaci / Depositphotos

Ozzy Osbourne v červnu podstoupil vážnou operaci, která mu „změnila život“. Po více jak měsíci byl spatřen venku, jak se při chůzi opíral o ​​holi. Oblékl černé tričko a těsné černé kalhoty, které jsou typické pro jeho rockerský styl. Po jeho boku stála manželka Sharon Osbourne a jejich děti, Jack Osbourne a Kelly Osbourne, která čeká své první dítě s členem skupiny Slipknot, Sidem Wilsonem. Sešli se na rodinném setkání v Jackově domě v Los Angeles. Jakmile se rozloučil se svými dětmi, s pomocí nastoupil do velkého černého Range Roveru.

Bývalý frontman skupiny Black Sabbath vypadal poměrně dobře, a přestože se opíral o vycházkovou hůl se zlatou rukojetí, vykračoval si s jistotou. Hudebník se se zdravotními problémy potýká už několik let a v roce 2019 oznámil, že mu byla diagnostikována Parkinsonova choroba.

Zpěvák byl propuštěn z nemocnice v Los Angeles minulý měsíc poté, co podstoupil operaci, která údajně "určí zbytek jeho života". Ozzy se od stanovení diagnózy potýká s mnoha obtížemi. Prodělal COVID-19 a musel se znovu vypořádat s následky nehody na čtyřkolce, která se stala v roce 2003. Tehdy utrpěl zranění krku. Jeho stav se však zhoršil pádem v roce 2019, který si vyžádal zavedení 15 šroubů do zad.

„Nyní jsem doma z nemocnice a pohodlně se zotavuji," napsal hudebník v červnu na Instagram. Podstoupil operaci, která zahrnovala odstranění a úpravu čepů na krku a zádech.

„Určitě cítím lásku a podporu všech svých fanoušků a posílám všem velké poděkování za jejich myšlenky, modlitby a přání všeho dobrého během mého uzdravení," dodal.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lydia Wood (@lydiawooddesign)

 

Ani manželka Sharon nezůstala pozadu a ujistila fanoušky, že její partner je na dobré cestě k uzdravení. „Naše rodina by chtěla vyjádřit tolik vděčnosti za ohromné ​​množství lásky a podpory," napsala na Twitteru. „Vaše láska pro něj znamená celý svět."

Pár po desítky let žil v poměrně divokém manželství, přesto si v těžkých chvílích byli navzájem podporou. Jejich vztah doprovázely mnohé spory, které zahrnovaly napadení i Ozzyho nevěry a potýkání se s drogovou závislostí. 

Začátkem července oslavili 40. výročí svatby a tuto skutečnost si připomněli sdílením fotografie z jejich svatebního dne v roce 1982. 

Poprvé se setkali, když byl otec tehdy osmnáctileté Sharon manažerem Ozzyho kapely Black Sabbath. Sharon následně převzala společnost svého otce, když se Ozzy v roce 1979 oddělil od ikonické kapely a vydal se cestou sólové kariéry. Okázalou svatbu uspořádali na Havaji a později přivítali tři děti: dcery Aimee a Kelly a syna Jacka.

Poprvé jsme se potkali, když mi bylo 18, přes 52 let jsme byli přátelé, milenci, manželé, prarodiče a spřízněné duše. Vždy po boku toho druhého. Miluji tě, Ozzy,“ napsala Sharon na svém Instagramu. Psali jsme také: Matt Damon, George Clooney a další celebrity které s výběrem životního partnera zabrousily mimo šoubyznys

Autorský článek, další zdroj: pagesix.com, Instagram

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Robot zaznamenal na Marsu zvláštní otřesy. Vytváří je nejspíše nárazy meteoritů

Muchovník rychle roste a bohatě plodí. Dopřejte mu podzimní...

K dozrání zelených rajčat pomůže prastará italská finta....

Zahrádkářský kalendář na podzim: Jaké důležité práce...

Podzimní výsev zeleniny nejen pro ranou jarní sklizeň....

Vřes patří k podzimu. Nenáročnost, odolnost a krásné...

Sklizeň a uskladnění mrkve: Kdy sklidit mrkev a jak ji...

Zavřít reklamu