Společná píseň Britney Spears a Eltona Johna má ve světě úspěch. Zpěvačka to oslavila ve vaně

Zahraniční 29. srpna 2022 | 09:20 — Pavla Krejčí
Očekávaný hit s Eltonem Johnem a Britney Spears je konečně venku. Píseň se ihned dostala na první místo ve 40 zemích. Britney úspěch oslavila tím, že se naložila do vany.
Elton je ze spolupráce s Britney nadšený / Depositphotos

Zpěvačka Britney Spears se vrací na vrchol. Veřejnost si konečně může poslechnout dlouho očekávanou píseň, kterou nazpívala společně se sirem Eltonem Johnem. Ten prozradil, jak vznikla jejich spolupráce, a vyjádřil nadšení z toho, kolik sebevědomí píseň popové hvězdě dodala.

Skladba nese název Hold Me Closer a je první skladbou zpěvačky po šestileté pauze. Nápad spolupracovat s Britney poprvé zmínil Eltonův manžel David Furnish. Elton řekl, že byl vždy jejím obdivovatelem, takže ho tento impulz ihned nadchnul. Líbila se mu myšlenka, že jí pomůže vrátit její kariéru zpět na vrchol. A spolupráce se vydařila. Řekl, že „zpívala fantasticky", což je od této hudební ikony, jakou Elton je, opravdovou pochvalou.

„Byla pryč tak dlouho – je v ní hodně strachu, protože byla tolikrát zrazena a ve skutečnosti nebyla tak dlouho oficiálně na očích veřejnosti. Během celého procesu jsme ji drželi za ruku. Ujistil jsem ji, že všechno bude v pořádku," řekl Elton.

Skladba je založena na Eltonově hitu Tiny Dancer z roku 1971 a jeho další písně The One, z roku 1992. Text staronového singlu je také částečně tvořen úryvky z písně Don't Go Breaking My Heart, která vyšla v roce 1976.

Britney Spears oslavila úspěch nekonvenčním způsobem. Sdílela video, ve kterém ji lze vidět ve vaně. Video záhy získalo tisíce lajků a jeden fanoušek ho komentoval: „Zasloužíš si to víc než kdokoli jiný." A těmito slovy mluvil za mnoho dalších fanoušků, kteří mají stejný názor.

Další z příznivců reagoval v podobném duchu. „Zasloužíš si to! Jsi jeden z nejlepších umělců naší generace! Tvoje hudba je v tak temných časech tolik potřebná!“

Ani její nový kolega nezůstal pozadu. „Ahoj Britney! Děkuji za tuto zprávu. Zlepšila jsi mi den! Doufám, že všichni zažijí ten nejlepší den během tance na naši píseň!" napsal Elton.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený BreatheHeavy (@breatheheavy)

 

Píseň Hold Me Closer je jejím prvním hudebním počinem poté, co se konečně vymanila z poručnictví svého otce, který ovládal její svobodu a finance. Sám Elton má za sebou nemálo krutých zkušeností, a proto věří, že je schopen poradit a pomoci ostatním hvězdám. Už dříve pomáhal velkým jménům v oboru s jejich osobními a profesními problémy. Mezi ně patřil Robbie Williams, George Michael a Geri Horner a říká, že ho motivovaly vzpomínky na jeho vlastní duševní zápasy. Psali jsme také: Tajemství proti stárnutí podle Jennifer Aniston. Každé ráno pije kávu s aktivní látkou

Autorský článek, další zdroje: mirror.co.uk, Instagram 

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...