Tajemství proti stárnutí podle Jennifer Aniston. Každé ráno pije kávu s aktivní látkou

Zahraniční 27. srpna 2022 | 10:37 — Pavla Krejčí
Dopřejte si ranní vzpruhu jako Jennifer Aniston. Herečka patří k těm ženám, které po padesátce pořád vypadají krásně a svěže. Její úspěch spočívá v pití ranní kávy, kterou obohacuje jednou látkou, a v meditaci.
Jennifer Aniston o sebe pravidelně pečuje / Depositphotos

Zajímalo vás, jaké je tajemství krásy celebrit? Jennifer Aniston odhalila, co stojí za jejím stále mladým vzhledem. Kouzelné zaklínadlo zní: káva. Alespoň pokud ji pijete jako ona. Každé ráno si do ní totiž přidává jednu aktivní složku.

Říká vám něco kolagenový prášek? Zbystřete, právě v něm Jennifer našla příčinu úspěchu. Přísahá na tuto aktivní složku, která zajišťuje svěží, hladkou pokožku a prospívá také vlasům a nehtům. Hlavním iniciátorem je protein obsažený v prášku, který působí na pokožku a zásobuje ji hydratací a podporuje její elasticitu. 

Postačí jedna polévková lžíce denně. Prášek je možné přimíchat také do jogurtu, smoothie nebo džusu. Jeho přítomnosti si téměř nepovšimnete. Má jemnou, mléčnou chuť a je průhledný.

K používání prášku ji v roce 2014 přivedl lékař z Vital Proteins. Právě on jí doporučil, aby si kolagen dávala do koktejlu každý den. „Po dvou měsících jsem si všimla, že mé cvičení bylo jednodušší, zlepšil se mi spánek a výdrž a měla jsem neuvěřitelnou energii po celý den.“  Aniston byla práškem natolik nadšená, že kolagen užívá dodnes. V té době si ihned všimla rozdílu – nejen na pleti, ale i na vlasech a nehtech. I když cestuje, má prášek vždy u sebe a její přátelé ho nyní používají také. 

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

 

Není to ale jediné tajemství její odolnosti proti stárnutí. Druhým je meditace. Herečka je duchovně založená a věří v sílu rituálů. „Jsem tvor, který se řídí zvyky," řekla americkému vydání magazínu InStyle.

Jennifer je známá tím, že se v kondici udržuje pravidelným cvičením. O něco důležitější než cvičení se však pro ni stala meditace. Vždycky, když natáčela fyzicky náročný film, hledala po ránu relax a díky meditaci se jí opět dařilo najít balanc. Sama prozradila, že meditace byla vždy součástí jejího života, ale předtím si ji odškrtávala jako jakýsi checklist. Nyní je pro ni něčím, bez čeho by nemohla žít. Psali jsme také: Nicolas Cage má nový účes. Vlasy si obarvil na ohnivě červenou

Autorský článek, další zdroje: Instagram, vitalproteins.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...