Jméno druhé dcery Eda Sheerana a jeho manželky Cherry je odtajněno. Je pojmenována podle planety

Zahraniční 14. července 2022 | 17:04 — Pavla Krejčí
Zpěvák Ed Sheeran a manželka Cherry si své soukromí bedlivě střeží. Nyní však zveřejnili jméno novorozené dcery, o jejímž příchodu na svět neměla veřejnost dlouho ani ponětí. Pro šťastné rodiče má prý zvláštní význam.
Ed Sheeran je dvojnásobným otcem / Depositphotos

Ed Sheeran, který v současné době vystupuje na svém turné, společně s manželkou Cherry odtajnili jméno své druhorozené dcery. Pár držel Cherryino těhotenství dlouho pod pokličkou, proto byl celý svět překvapen, když se zpěvák najednou pochlubil, že se stal podruhé otcem.

Manželé přivítali dceru začátkem tohoto roku. Podle deníku The Sun holčička nese jméno Jupiter Seaborn Sheeran. Volba jména pro ně má prý zvláštní význam.

Zdroj řekl deníku: „Ed a Cherry to jméno milovali jak z hlediska jeho významu, tak z hlediska jeho jedinečnosti." Jméno Jupiter je prý mezi rodiči stále oblíbenější a jeho významem je statečnost a odvaha.

„Všichni si myslí, že Jupiter k ní perfektně sedí,“ pokračoval zdroj. „Za zavřenými dveřmi byla Cherry naprosto šťastná z toho, že se znovu stane mámou. Ona a Ed jsou opravdu jako v nebi."

Zpěvák se s radostnou novinkou pochlubil v květnu na svém Instagramu. Tehdy zveřejnil fotku páru malých bílých ponožek na hnědé pletené dece. V popisku napsal: „Chci vám všem dát vědět, že se nám narodila další krásná holčička. Oba jsme do ní tak zamilovaní a přes měsíc jsme čtyřčlenná rodina".

Oceňovaný muzikant je hrdým otcem a svou roli si užívá. V červnovém rozhovoru v podcastu Sirius XM popsal otcovství jako nejlepší věc, která ho kdy potkala. Dále řekl, že rodičovství nabízí tolik různých stran – některé dny jsou těžké, jiné jsou úžasné. 

Pokračoval sdělením, jak role otce změnila jeho přístup k práci. Od té doby má svůj program přesně nastavený a strukturovaný. Prý odchází do práce v 9 hodin ráno a vrací se po 17. hodině.

Když se v srpnu roku 2020 narodila jejich první dcera Lyra, napsal srdečnou skladbu o tom, jak se poprvé stál otcem. V písni Welcome to the World zpívá:

vítej na světě

slyšel jsem tlukot tvého srdce a byl jsem beze slov

jen jsem tiše stál a poslouchal zvuk

naší lásky

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený

 

S manželkou Cherry se setkal během studentských let na Thomas Mills High v Suffolku v Anglii, dlouho před tím, než se celosvětově proslavil. Sblížili se však až v roce 2015, když se 4. července setkali na jednom večírku. O tom vypovídají i některé Sheeranovy verše. O jejich vztahu nikdy veřejně příliš nemluvil a dlouho nebylo jisté, jestli a kdy se vzali. Časopis The Sun nakonec uvedl, že se tajně vzali v roce 2018 před Vánoci na jeho panství v Suffolku. Účastnila se jen úzká skupina rodiny a přátel. Psali jsme také: Eddie Murphy provdal nejstarší dceru. Romantický obřad proběhl v Beverly Hills

Autorský článek, další zdroj: thesun.com, mirror.co.uk

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...