Eddie Murphy provdal nejstarší dceru. Romantický obřad proběhl v Beverly Hills

Zahraniční 11. července 2022 | 10:08 — Pavla Krejčí
Léto je jako stvořené pro romantické svatby. Jednu takovou uspořádal herec Eddie Murphy. Pyšný otec odvedl k oltáři svou nejstarší dceru Briu a předal ji do rukou herce Michaela Xaviera.
Eddie Murphy a jeho rodina / Depositphotos

Desetinásobný otec Eddie Murphy rozšířil svoji rodinu, když odvedl nejstarší dceru k oltáři. Bria Murphy, která vypadala neuvěřitelně v bílých šatech s odhalenými rameny od Netty BenShabu, se provdala za svého přítele Michaela Xaviera. Soukromý obřad proběhl v Beverly Hills, v Kalifornii, před 250 přítomnými, kteří zahrnovali rodinu a nejbližší přátele.

Murphymu se nyní 32letá umělkyně narodila ve vztahu s bývalou manželkou Nicole. Během svého života se nedržel zrovna zpátky. Kromě ní je otcem dalších devíti dětí: Erica (33), Christiana (31), Milese (29), Shayne (27), Zoly (22), Belly (20), Angel Iris (15), Izzy Oona (6) a Maxe Charlese (3).

Fotografie zveřejněné na Instagramu ukazují nevěstu, jak září po celou dobu oslavy. Prostředí se vyznačovalo romantickou výzdobou, včetně bílých květin a lustrů osvětlených svíčkami. Na jednom snímku novomanželé pózují s rodiči nevěsty a v dalším sedí Bria svému manželovi Xavierovi na klíně.

 

 

Bria zasnoubení oznámila v prosinci minulého roku. Ke sdílené fotce napsala: „Moje srdce, můj nejlepší přítel, moje navždy. Miluji tě, navždycky." V dalším příspěvku napsala: „Už se nemůžu dočkat, až si tě vezmu."

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Bria (@bria_murphy)

 

Ačkoliv nešla v hereckých stopách svého otce, držela se umělecké branže. Na jedné z jejích výstav v roce 2020 Murphy ocenil její talent. „Jsem rád, že lidé vidí, jak je talentovaná," ​​řekl Eddie novinářům. „Už léta víme, jak je talentovaná. Je vzrušující vidět její věci na zdech... Jako rodič cítím velkou hrdost."

Dodal: „Opravdu jsem měl na své děti štěstí. Nikdo z nich není špatný, všichni se ukázali jako opravdu dobří lidé."

Přestože Bria neaspiruje ke stejné herecké slávě jako její otec, na televizních obrazovkách se objevila. Fanoušci ji mohli vidět v reality show Hollywood Exes, kde se ukázala se svou matkou.

Možná se brzy dočká další veselky. Jeho syn Eric chodí s Jasmin Lawrence, dcerou neméně známého herce Martina Lawrence. Sedmapadesátiletý Martin vtipkoval, že pokud se ti dva někdy jednou vezmou, je ochoten odložit tradici a nechá ženichova otce, aby zaplatil potenciální svatbu: „Pokusím se přimět Eddieho, aby to zaplatil." Psali jsme také: Filmová partnerka Spidermana se ve čtyřiceti letech vdala. Po šestiletém vztahu a dvou dětech

Autorský článek, další zdroje: people.com, pagesix.com, Instagram  

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Bouřky mohou být nebezpečné. Proč byste měli vynechat sprchování a mytí nádobí během bouřky?

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...