Princ William oslavil Den otců sdílením nové fotografie s dětmi

Zahraniční 20. června 2022 | 18:05 — Pavla Krejčí
Vévodský pár je na své potomky náležitě hrdý. Jedinečná chvíle byla zachycena na fotografii, kde sedí princ William se všemi třemi ratolestmi a na jejich tvářích lze vidět šibalské úsměvy. Byla publikována k příležitosti Dne Otců.
Princ William je milující otec / Depositphotos

Den Otců ovládl sociální sítě a zavítal i do královské rodiny. Princ William a jeho potomstvo ukázali, že se umí opravdu královsky bavit.

Kensingtonský palác zveřejnil novou dojímavou fotografii k příležitosti oslavného dne. Na snímku je k vidění vévoda z Cambridge se svými třemi dětmi – s princeznou Charlotte a princem Georgem, kteří mu sedí po boku, zatímco nejmladší Louis mu sedí na ramenou. Fotografie byla pořízena během jejich dovolené v Jordánsku loni na podzim.

„Všechno nejlepší ke Dni otců všem otcům a dědům z celého světa!" zveřejnili na svém oficiálním instagramovém účtu.

K příležitosti Dne Otců sdílel i královnin účet fotografii, která byla pořízena v roce 1946. Je zde vidět královna a její otec, jak se na sebe usmívají. "Všem našim sledujícím přejeme šťastný Den otců," stojí v titulku příspěvku.

Ani princ Charles a vévodkyně Camilla nezůstali pozadu. "Přejeme všem šťastný Den otců!" napsali vedle série fotografií. Na nich lze vidět prince Charlese s jeho otcem, Camillu s její otcem a poslední záběr ukazuje prince Charlese s mladými princi Williamem a Harrym.

Pro prince Williama se blíží další významná událost. 21. června oslaví krásné 40. narozeniny. Minulý rok je oslavil přesně na den otců. Lze očekávat, že proběhne velká oslava.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Clarence House (@clarencehouse)

Minulý rok vzdala královská rodina poctu zesnulému princi Phillipovi, když zveřejnili video, na němž byly vidět snímky prince Williama a jeho bratra prince Harryho s jejich otcem na zámku Balmoral, když byli ještě malé děti. Dále video obsahovalo snímek, kde Kate prochází uličkou se svým otcem a obrázek královny a prince Philipa s jejich vnoučaty.

V roce 2020 zveřejnil pár černobílou fotografii, aby ukázali Williama jako oddaného otce. Letošní snímek působí povědomě, protože podobný byl publikován před Vánoci. Na něm je k vidění celá rodina, nechybí tedy ani Kate, Williamova manželka.

Jordánsko je rodině blízké, především pro Kate představuje osobní symboliku. Žila zde totiž dva roky v době, kdy její otec pracoval pro British Airways. Než se uskutečnila rodinná dovolená, navštívili Jordánko během královského turné.

Psali jsme také: Kate Middleton ve slušivém růžovém kostýmku promlouvala o důležitém tématu

Autorský článek, další zdroj: Instagram, people.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Vznášející se sovětské monstrum mělo zdolat jakýkoliv terén. Bylo určeno pro bleskové útoky

Průvodce půjčováním nářadí: vaše cesta k efektivním...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Plzáci začínají klást vajíčka. Když je nezastavíte,...

Lahodné míša řezy: Připravte si je doma podle receptu...

Vyzrajte na plevel chytře: Použijte vroucí vodu nebo směs z...

Zlikvidujte mšice bez chemie. Vyrobte si účinný postřik z...