Princ William oslavil 40. narozeniny. Na jeho počest zveřejnila královská rodina fotografie důležitých momentů z jeho mládí

Zahraniční 24. června 2022 | 11:14 — Pavla Krejčí
Vévoda z Cambridge překročil důležitý životní milník. Slaví 40. narozeniny. Královští členové na jeho počet zveřejnili jeho starší fotografie.
Princ William slaví 40. narozeniny / Depositphotos

21. červen je pro prince Williama významným dnem - oslavil 40. narozeniny. Na jeho počest zveřejnili účty členů královské rodiny fotografie, na nichž lze vidět mladého Williama zachyceného v ty nejdůležitější momenty jeho života.

Na účtu královské rodiny královna zveřejnila vzkaz svému vnukovi: „Všechno nejlepší k 40. narozeninám vévodovi z Cambridge!" Za zprávou následoval večírkový emotikon: „Princ William Arthur Philip Louis je starší syn prince z Walesu a Diany, princezny z Walesu." A následovalo: "Narodil se ve 21:03 21. června 1982 v St Mary's Hospital, Paddington, Londýn." Bulletin umístěný na branách Buckinghamského paláce oznamoval, že váží 7 liber.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený The Royal Family (@theroyalfamily)

 

O něco dále do historie se podíval snímek, na němž mladý William stojí v pozoru během vojenské přehlídky v Sandhurstu. Na dalším je zobrazen u vrtulníku z doby, kdy pracoval pro leteckou záchranku. Následovala fotografie z minulého roku, když trávili čas ve Skotsku.

Další snímek zobrazuje Alžbětu a prince Williama při jeho promoci na univerzitě St. Andrew´s ve Skotsku v roce 2005. Nechybí ani připomínka svatebního dne Williama a Kate, který se uskutečnil v roce 2011.

Instagramový účet prince Charlese také nezůstal pozadu: "Přeji vévodovi z Cambridge velmi šťastné 40. narozeniny!" Vzkaz doplnil emotikon dortu a balónku.

První sdílený snímek ukázal Charlese, jak drží svého syna na schodech porodnice Lindo Wing krátce po jeho narození před 40 lety. Další fotografie je ukazuje na lyžařské dovolené, když byl William dítě, a na následujícím snímku je zobrazen ve vojenské uniformě. Nechybí ani krásná fotografie otce a syna, kterou pořídila před několika lety vévodkyně z Cambridge u příležitosti Dne otců.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Clarence House (@clarencehouse)

William uspořádá oslavu 40. narozenin společně s manželkou Kate. Ta měla sice narozeniny již začátkem roku, ale kvůli covidové situaci byly plány na oslavu odsunuty. Královna princi Williamovi nabídla, aby byla oslava uspořádána na hradě Windsor nebo v Sandringham House. Souhlasila s tím, že by měl pár „slavit své významné narozeniny ve velkém stylu“.

Psali jsme také: Princ William oslavil Den otců sdílením nové fotografie s dětmi

Autorský článek, další zdroje: Instagram, Twitter, hellomagazine.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Největší vodní park v Evropě je plný vzrušujících jízd a nejmodernějších atrakcí. Objevte Siam Park na ostrově Tenerife

Největší vodní park v Evropě je plný vzrušujících jízd...

Malaga známá neznámá aneb turistické highlighty i místa,...

Letní dovolená u moře: Tipy na nejkrásnější pláže v...

Co země, to jiná pravidla. Za co vás čeká v zahraničí...

Letní dovolená v Čechách: Pět kouzelných míst, které...

Plánujete ideální letní dovolenou? Navštivte smaragdový...