Bradley Cooper odhalil, že byl závislý na drogách. Změnit život mu pomohl kamarád

Zahraniční 16. června 2022 | 08:29 — Pavla Krejčí
Talentovaný herec zavzpomínal na těžké časy před dvaceti lety. Tehdy podlehl alkoholu a drogám. Sám tuto dobu popisuje tak, že se tehdy „cítil ztracený“.
Bradley Cooper přiznal, že se potýkal s těžkou životní krizí / Depositphotos

Bradley Cooper pootevírá svou třináctou komnatu. Otevřeně a upřímně promluvil o dobách svého mládí, během kterých těžce bojoval s drogami a alkoholem, a také o tom, co ho přimělo svůj život změnit.

Začalo to padákem ze seriálu

Herec a režisér filmu Zrodila se hvězda o svých problémech s užíváním návykových látek promluvil v podcastu SmartLess, přístupným na Amazon Music, který spolupořádají herci Jason Bateman, Will Arnett a Sean Hayes. Odhalil, že se na počátku 21. století dostal do hluboké krize. Tehdy skončil s natáčením akčního seriálu Alias. Hrál v něm po boku Jennifer Garner, a to v letech 2001 až 2003.

„Cítil jsem se tak ztracený a byl jsem závislý na kokainu,“ řekl Cooper. „Hned poté, co jsem dostal padáka z Aliasu, jsem si zranil Achillovu šlachu.“ Dodal, že se vyrovnával s „nulovým sebevědomím“ a podrobně popsal své boje se zneužíváním látek v počátcích své kariéry.

Bradley pokračoval v líčení svého postupného pádu na zem. Po přestěhování do Los Angeles byl „totálně v depresi“, dokud si nezahrál ve filmu Pařba ve Vegas.

„Nemohl jsem se dostat do žádných klubů, žádné dívky se na mě nechtěly dívat. Byl jsem úplně v depresi. Ve skutečnosti to nebylo až do natáčení filmu Pařba ve Vegas. Když jsem ho natočil, bylo mi 36, takže jsem si musel projít všemi těmi věcmi, než se sláva vůbec promítla do mé existence na denní úrovni. Takže všechno se stalo ještě předtím.“

Za rozhodnutím přestat stál kamarád

Zásluhy za své konečné rozhodnutí vypořádat se se svou závislostí před hitem komedie připsal svému kamarádovi Arnettovi, který s přáteli stojí za tímto podcastem. Ten v roce 2004 přiznal, že trpí alkoholismem. Právě jeho přiznání Coopera přimělo změnit dosavadní styl života.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Bradley Cooper (@bradleycooper__original)

Udělal jsem velký průlom ve věku 29 až 33 či 34, kdy jsem alespoň mohl před někým stát a dýchat, naslouchat a mluvit," dodal s tím, že v této době konečně našel cestu, která mu pomohla změnit se. Přiznal, že kdyby svůj život nesměřoval jinam, vymkl by se mu kontrole, ale „toto uvědomění a změny mu umožnily najít své skutečné já“.

Arnett pak prohlásil, že na Cooperovi viděl „rozdíl“: „Bylo úžasné vidět tě tady mezi námi a cítit se tak v pohodě. Nic mě neudělalo šťastnějším. Udělalo mi radost, že tě vidím tak šťastného a spokojeného s tím, kým jsi."

Psali jsme také: Justin Bieber šokuje. Ochrnula mu půlka obličeje

Autorský článek, další zdroj: nypost.com, mirror.co.uk 

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...