Smrt bubeníka kapely Foo Fighters má pravděpodobně spojitost s drogami. Kauzu vyšetřuje kolumbijská policie

Zahraniční 27. března 2022 | 16:08 — Mirka Malá
Taylor Hawkins byl v pátek nalezen mrtvý v hotelovém pokoji v Casa Medina v Bogotě. A místní policie už připustila, že jeho smrt může mít souvislost s drogami.
Další 1 fotografie v galerii
Taylor Hawkins měl bohužel dobře známou drogovou minulost / Depositphotos

Bogotská policie nyní bude smrt padesátiletého bubeníka velmi slavné rockové formace Foo Fighters vyšetřovat, ale zatím pouze uvedla, že je příliš brzy dělat nějaké závěry, jak píše New York Post na své Page Six.

Hawkinsova drogová minulost

Hawkins má nicméně velmi známou drogovou minulost. V roce 2001 se předávkoval heroinem a podle deníku The Sun strávil týden v kómatu, a to pouhé čtyři roky poté, co se stal členem Foo Fighters.

Hawkins možná využil toho, že je zrovna v Kolumbii, zemi nechvalně proslulé drogovými kartely. Hawkins si podle dostupných zpráv nějakou dobu před smrtí stěžoval na bolesti na hrudi personálu hotelu. Jestli za jeho šokující smrtí ale skutečně stojí drogy, ukáže nejspíš nejen samotné policejní vyšetřování, ale také soudní pitva.

Skupina Foo Fighters tak musela zrušit svoje vystoupení na tamním rockovém festivalu. Jen o několik dní dříve hrála kapela na festivalu v Argentině a z Kolumbie měla odcestovat na další festival do Brazílie. Také čtěte: Ostrovy po pedofilovi Epsteinovi jsou na prodej. Jen asi nebudou vyzařovat úplně pozitivní energii.

Zdroj: NY Post, The Sun.

 

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...