Ostrovy po pedofilovi Epsteinovi jsou na prodej. Jen asi nebudou vyzařovat úplně pozitivní energii

Zahraniční 26. března 2022 | 08:18 Mirka Malá
Kauza finančníka Jeffreyho Epsteina je dobře známá. Měl zálibu v nezletilých dívkách, které sexuálně zneužíval se svými přáteli, mezi nimiž nechyběl ani britský princ Andrew. Epstein po svém zatčení raději spáchal sebevraždu, za prince Andrewa zaplatila tučné miliony sama královna.
Další 1 fotografie v galerii
Ostrovy u Panenských ostrovů poskytovaly Epsteinovi dokonalé soukromí / Wikimedia Commons / Google Maps / volný zdroj foto

Teď jsou na prodej dva Epsteinovy ostrovy, které leží blízko sebe. Na jednom z nich se odehrály desítky sexuálních hrátek s nezletilými dívkami. Epstein na ně dříve rád zval i své stejně zvrhlé kamarády, jak píše TMZ.

Ostrovy s temnou minulostí

Ostrovy jsou na prodej za 125 milionů dolarů, jenomže kdo si je s takovou minulostí koupí? To bude zajímavé sledovat. Na druhou stranu jde o velmi privátní a luxusní místo. Kromě samotné nemovitosti s knihovnou, kinem a dokonce i japonskými lázněmi na jednom z ostrovů, je k dispozici i šest pláží.

Epstein koupil menší ze dvou ostrovů, tedy Little St. James v roce 1998 za 7,95 milionu dolarů. Do svého portfolia přidal později i sousední Great St. James za 17,5 milionu dolarů. V roce 2019 ale jeho skvělý život skončil poté, co byl zatčen na základě obvinění z obchodování se sexem. Žalobci ho vinili, že vozil dívky, některé ve věku pouhých 11 let, na ostrovy, kde je on a jeho kumpáni sexuálně zneužívali.

Od jeho smrti se prodává řada jeho nemovitostí. Nicméně komplex v Palm Beach za 18,5 milionu dolarů byl nakonec zbořen. Epstein měl kromě toho ještě velký dům v New Yorku za 51 milionů dolarů. Také čtěte: Halina Pawlowská oslavila sedmašedesátiny. Se svým otcem si vždy připíjela na stodvacátiny.

Zdroj: TMZ, NY Post.

 

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a kam můžete vyrazit bez omezení ?

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a...

Chorvatská kuchyně: poznejte místní speciality

Černá můra cestovatelů se vrací. Rozběhlá turistická...

Cigareta za tisíce a další nástrahy, kterým letos Češi...

Za co vás čeká v zahraničí tučná pokuta? Pozor na...

Proticovidová opatření řada zemí zrušila. Cestovatelé ale...

Zavřít reklamu