Halina Pawlowská oslavila sedmašedesátiny. Se svým otcem si vždy připíjela na stodvacátiny

České 24. března 2022 | 10:58 — Mirka Malá
Spisovatelka, moderátorka a herečka Halina Pawlowská oslavila svoje sedmašedesáté narozeniny tak trochu prací. Musela totiž na plac na natáčení televizního seriálu ZOO.
Další 2 fotografie v galerii
Slavná spisovatelka oslavila narozeniny na place / TV Prima

Kolegové ale na její výročí rozhodně nezapomněli a přichystali pro ni překvapení. A při té příležitosti se Halina Pawlowská také rozpovídala o tom, jak se narozeniny slavily u nich doma.

Svérázný tatínek si připíjel na 120

"Můj otec říkal, že každý rok je úspěch, že se ho člověk dožije, a musí se to proto oslavit. Vždy připíjel do 120, a kdybych to tak měla brát, tak tu cestu ještě vidím,“ prozradila Pawlowská.

Svá přání jí ale především doručili její seriáloví kolegové. Například Jana Švandová. "Přeju Ti, Halinko, zdraví, pohodu, a hlavně aby všechno bylo v té tvé zemi v pořádku,“ popřála herečka. A záhy se přidal David Gránský. "Halinko, hlavně hodně zdraví, štěstí a spoustu krásných rolí, při kterých se budeme potkávat. Zkrátka všechno nejlepší!“

Sama Halina Pawlowská má ale úplně jasno v tom, co by přála sama sobě. "Přála bych si zdraví, přátele a hodně klidných dní. Obzvláště teď mi přijde, že jich je málo. Jdu z dramatu do dramatu a všechno je náročné. Přála bych si radost, abych ráno pocítila touhu něco zažít. A taky bych si přála cestu kolem světa, která se odehrává na velké lodi a stojí pět milionů. Jen jsem ještě nenašla sponzora,“ uzavřela slavná spisovatelka. Také čtěte: Demi Moore oslavila s Brucem Willisem jeho sedmašedesátiny. A to se rozvedli už v roce 2000.

Zdroj: TV Prima, blesk.cz.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...