Hvězda Matrixu Keanu Reeves zažil vzácnou chvilku s přítelkyní Alexandrou Grantovou

Zahraniční 11. června 2022 | 11:23 — Pavla Krejčí
Během galavečeru Muzea současného umění 2022 se na červeném koberci objevil Keanu Reeves s přítelkyní Alexandrou Grantovou. Ukázali veřejnosti jeden ze vzácných okamžiků, když se drželi za ruce.
Keanu Reeves s přítelkyní Alexandrou Grantovou / Depositphotos

Keanu Reeves a jeho přítelkyně Alexandra Grantová si užili vzácný okamžik. Během chůze po červeném koberci se drželi za ruce a vyměňovali si zamilované pohledy. Reeves je známý tím, že svůj milostný život drží v soukromí, proto jejich projevy lásky vyvolaly nemalou pozornost.

Herec proslavený filmem Matrix vyrazil s přítelkyní, která je uznávanou umělkyní, na galavečer MOCA 2022, který se konal v Geffen Contemporary v Muzeu současného umění v Los Angeles. 

Reeves pro tuto příležitost zvolil námořnický oblek s bílým zapínáním na knoflíky a kravatu s červenými a modrými pruhy, zatímco Grantová oblékla červené šaty s asymetrickým výstřihem, které doplnila stříbrnými balerínkami a zlatou kabelkou Chanel. Mnohým popletla hlavu, protože na první pohled vypadala přesně jako Helen Mirren.

První zvěsti o tom že tvoří pár, se objevily během módní přehlídky Saint Laurent v červnu 2019. Svůj vztah oficiálně potvrdili, když spolu debutovali na červeném koberci na LACMA Art + Film Gala v Los Angeles. 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený People Magazine (@people)

Reeves a Grantová se znají již od roku 2011. Tehdy společně pracovali na Reevesově knize Óda na štěstí. Své talenty znovu spojili v roce 2016, když pracovali na knize s názvem Stíny. Ta obsahuje sérii 54 obrázků, které Grantová vyfotografovala na základě pohybů Reevese. Spolupráce následovala i o rok později, kdy založili vydavatelskou společnost s názvem X Artists' Books. Podle jejich webu se zaměřuje na „promyšlené, vysoce kvalitní a na umělce zaměřené knihy, které zapadají do žánrů i mezi ně“.

Jedná se o první vztah Reevese, který zveřejnil od rozchodu s herečkou Jennifer Syme. Střídavě spolu žili během 90. let, avšak po mrtvě narozeném miminku byl jejich smutek tak velký, že se rozešli. Zůstali však přáteli až do autonehody, které Jennifer v roce 2001 podlehla.  V devadesátkách Reevese také randil se Sandrou Bullock nebo Winonou Ryder. Po smrti Jennifer Syme byl dva roky vídán po boku Claire Forlani.

Psali jsme také: Indická večeře za 62 000 dolarů. Johnny Depp oslavil vítězství ve velkém

Autorský článek, další zdroj: people.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Plánujete ideální letní dovolenou? Navštivte smaragdový ráj ve Středomoří a ochutnejte krásu Sardinie

Plánujete ideální letní dovolenou? Navštivte smaragdový...

Jedete do Francie? 6 + 1 tip, co si s sebou přivézt zpět

Napříč Evropou různými dopravními prostředky: Čím a na...

Chorvatský Sea Star Festival u moře je nejlepší způsob jak...

5 tipů na zdravou svačinu do batohu

V Trentinu sezona pokračuje za ideálních sněhových...