Indická večeře za 62 000 dolarů. Johnny Depp oslavil vítězství ve velkém

Zahraniční 07. června 2022 | 17:33 — Pavla Krejčí
Johnny Depp má po vyhraném sporu nepochybně spoustu důvodů ke slavení. Herec si to vzal k srdci a uspořádal pro své kamarády v Birminghamu party. Ta zahrnovala indickou večeři, která ho přišla na 62 000 dolarů.
Johnny Depp slavil s přáteli v indické restauraci / Depositphotos

Vyhraný soudní proces Johnnyho Deppa s bývalou manželkou Amber Heard, kterou žaloval za pomluvu zveřejněnou v The Washington post, v něm zcela určitě vyvolal úlevu i radost. Dle rozsudku mu musí Heard vyplatit 10,35 milionů dolarů. Původní verdikt byl stanoven na 15 milionů dolarů, ten byl vzápětí snížen.

Nedělní večer se nesl v duchu luxusního indického koření. Depp neváhal utratit 62 000 dolarů za indickou kari večeři, na kterou pozval svoje kamarády. Sešli se v restauraci Varanasi v anglickém Birminghamu, která slibuje vskutku nebeský zážitek a uklidňující atmosféru.

Depp stále zůstává ve Spojeném království a doprovází svého kamaráda Jeffa Becka na jeho turné. Dokonce se několikrát objevil na pódiu po jeho boku s kytarou v ruce. Právě Becka a dalších 20 lidí herec v indické restauraci hostil.

Restaurace Varanasi je považována za největší indickou restauraci v Birminghamu – rozprostírá se na rozloze 20 000 čtverečních stop. Během večeře byla restaurace uzavřena veřejnosti, aby se Depp mohl s přáteli najíst v soukromí. Restauraci opustili kolem půlnoci.

Mohammed Hussain, provozní ředitel Varanasi, řekl: „V neděli odpoledne jsem měl telefonát, že se u nás chce najíst Johnny Depp se skupinou lidí.“

„Byl jsem v šoku a zpočátku jsem si myslel, že to je vtip. Ale pak dorazil jeho bezpečnostní tým a zkontroloval restauraci. Nechali jsme jim celý prostor, protože jsme se obávali, že by mohl být obtěžován ostatními hosty,“ pokračoval.

Hussain popsal, jak kuchaři připravili honosnou večeři. Zahrnovala lahůdky jako královské krevety tandoori, ražniči, kuřecí tikka, paneer tikka masala a jehněčí karahi. Hostina byla završena jednoduchým tvarohovým koláčem a dezertem panna cotta.

Provozní ředitel popsal Deppa jako milého a přízemního chlapa. „Strávil spoustu času rozhovory se zaměstnanci, našimi přáteli a rodinou a rád se s nimi vyfotil,“ řekl potěšeně. „Měl na nás všechny spoustu času.“

Psali jsme také: Vrátí se Jack Sparrow do Pirátů z Karibiku? Bývalý šéf Disney má o budoucnosti Deppa jasno

Autorský článek, další zdroj: nypost.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...