Královský styl podle Kate Middleton. Ohlédnutí za jejími outfity během platinového jubilea

Zahraniční 08. června 2022 | 13:56 — Pavla Krejčí
Královna Alžběta byla sice středobodem oslav a veškerá záře reflektorů patřila jí, přesto pozornost zaujal i někdo jiný. Módní kritici i fanoušci napjatě očekávali, kterými outfity Kate znovu oslní.
Kate je pro mnohé módní ikona / Depositphotos

První den oslav během Trooping the Colour Kate oblékla bílé šaty od Alexandra McQueena v kombinaci s námořnickým a bílým podšálkovým kloboukem Philipa Treacyho. Šaty symbolicky doplnila oslnivými safírovými a diamantovými náušnicemi, které patřily princezně Dianě.

Kate se objevila v bledě žlutých šatech na páteční bohoslužbě díkůvzdání. Vzhled doplnila jedním ze svých ikonických klobouků a náušnicemi Bahrain Pearl Drop. Pár pochází ze šperkovnice královny Alžběty.

Vévodský pár v sobotu společně s dětmi odjel do Walesu. Kate zde vystoupila ve svých červených kabátových šatech Eponine. Vévodkyni se znovu nedá upřít symboličnost, se kterou se obléká - Wales má totiž ve znaku červeného draka. Promyšlený outfit pak korunovaly kruhové náušnice Spells of Love, které pocházejí od velšského návrháře.

V sobotu se také konala jubilejní party v Buckinghamském paláci. Kate se oděla do bílé plisované sukně, kterou přepásala tvídovým sakem. Oblečení doplnila stříbrnými náušnicemi ve tvaru slzy a křížkovým náhrdelníkem.

Kate byla zachycena během radostných chvil s rodinou - společně s dětmi upekli sladké dobroty. V džínách a růžovém ginghamovém topu vypadala uvolněně.

Při završení nedělních jubilejních oslav si oblékla malinové nařasené šaty s dlouhým rukávem. Tyto jednoduché šaty pak doplnila pestrobarevnými náušnicemi.

Psali jsme také: Princ William zavtipkoval o královnině věku na koncertě k platinovému jubileu. Vystoupil i princ Charles

Autorský článek

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Jak dopadla hvězda středoškolských filmů? Amanda Bynes sekla s drogami a učí se na kosmetičku

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...

Nevhodné stanoviště, malá jáma, chybějící opora a další...

Jak využít spadané listí na zahradě. Vyrobte si z něj...

Chraňte v říjnu jabloně před škůdci a chorobami. Postřik...

Zavřít reklamu