Konec trápení pro Deppa. Po skončení soudu se objevil na pódiu s kytarou v ruce

Zahraniční 31. května 2022 | 17:50 Pavla Krejčí
Johnnymu Deppovi konečně svítá na lepší časy. Dva dny po skončení soudu nečekaně vyrazil do Velké Británie. Překvapil všechny fanoušky, když se objevil na koncertě Jeffa Becka s kytarou v ruce.
Depp si užíval poklidné chvíle v Anglii / Depositphotos

Velké překvapení přišlo, když se herec a hudebník Johnny Depp objevil ve Velké Británii v Sheffieldu na koncertě Jeffa Becka. Společně zahráli píseň Isolation, která je předělávkou původní písně Johna Lennona z roku 1970. Je to jedna z písní, kterou spolu nahráli v roce 2019. Učinili tak především kvůli probíhající pandemii, protože se všichni lidé ocitli v „izolaci“. Podle webu Hollywood Reporter zazněly rovněž písně What’s Going On od Marvina Gaye nebo Little Wing od Jimmyho Hendrixe. Fanoušci byli Deppovým vstupem radostně překvapeni.

Než se Depp stal hercem, aspiroval k hudební kariéře. Herectví ale nakonec vyhrálo. Depp se však hudby nevzdává a je součástí skupiny Hollywood Vampires, ve které hrají Alice Cooper a Joe Perry.

Depp má blízko k Anglii, dokonce vlastní dům v Somersetu. Herec si tak na pár dní oddechne, než se vrátí do Virginie, kde se rozhodne o výsledku v soudním sporu s Amber Heard.

Konec soudního sporu o pomluvu

Posledních šest týdnů strávil Depp na soudních přelíčeních. Od 11. dubna u okresního soudu ve Fairfaxu ve Virginii probíhá vysoce medializovaný spor, v němž Depp žaluje exmanželku Amber Heard za pomlouvačný článek zveřejněný v The Washington Post v roce 2018. Herec si žádá 50 milionů dolarů, zatímco Heard požaduje 100 milionů dolarů. Porota o stanovení konečného verdiktu začala jednat v pátek.

Deppovi právníci požádali porotu, aby hercovi "vrátila zpátky jeho život". Během posledního jednání Deppova právnička Camille Vasquezová přednesla svoji závěrečnou řeč: „To, o čem paní Heardová svědčila v této soudní síni, je příběhem mnoha žen," řekla advokátka. „Ale ohromující důkazy a váha těchto důkazů ukazují, že to není její příběh. Není to příběh paní Heardové. Byl to akt hluboké krutosti nejen vůči panu Deppovi, ale vůči skutečným obětem domácího násilí. O panu Deppovi lhala a vzala na sebe svou životní roli jako veřejná postava reprezentující domácí násilí. Bylo to nepravdivé, bylo to pomlouvačné a způsobilo to nenapravitelné škody.“

Právník Amber Heard, Benjamin Rottenborn, naopak žádal potrestání Deppa. „Žádáme vás, dámy a pánové, abyste hnali pana Deppa k odpovědnosti za jeho činy. Postavte se za všechny oběti domácího násilí, které trpí v tichosti. Postavte se za svobodu projevu,“ dodal.

Psali jsme také: Rána pro Amber. Kate Moss vypovídala na lavici svědků a popřela, že by ji Depp kdy uhodil

Autorský článek, další zdroj: hollywoodreporter.com

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Ashton Kutcher promluvil o vážném onemocnění. Před lety se ocitl na hranici života a smrti, trpěl vzácnou poruchou

Namnožte si své muškáty. Nastal ideální čas odebrat...

Je ideální čas namnožit hortenzie. Jak správně odebrat...

Srpnová výsadba ředkviček a další zeleniny: Jaké druhy...

French press: Připravte si perfektní kávu za pár minut

Přidejte nyní k rajčatům hnojivo ze sody, kvasnic a popele....

Levandule má využití v léčitelství a v péči o pleť....

Zavřít reklamu