Rána pro Amber. Kate Moss vypovídala na lavici svědků a popřela, že by ji Depp kdy uhodil

Zahraniční 27. května 2022 | 16:54 — Pavla Krejčí
Modelka Kate Moss svědčila během soudního přelíčení ve sporu Depp vs. Heard. Vypověděla o incidentu, který se měl stát během dovolené na Jamajce. Popřela, že by ji Depp kdy uhodil.
Modelka Kate Moss / Depositphotos

Amber Heard nedávno vypověděla o údajném násilí, kterého se Depp měl dopustit na tehdejší přítelkyni Kate Moss, se kterou randil v letech 1994 až 1998. Herečka tvrdila, že svou bývalou partnerku strčil ze schodů. Během svého svědectví předestřela stejnou situaci, která se měla stát s její sestrou.

Modelka byla proto předvolána, aby podala svědectví o tom, jak to ve skutečnosti bylo. Moss se prostřednictvím živého vysílání spojila se soudní síní ve Fairfaxu ve Virginii. Jednoznačně popřela tvrzení Heard, že ji Depp strčil ze schodů. Přiznala, že k údajnému incidentu došlo během dovolené na Jamajce, ale na jejím pádu neměl žádný podíl.

Britská modelka řekla, že Depp ze společného pokoje odešel chvíli před ní. „Když jsem odcházela z pokoje, spadla jsem ze schodů a zranila jsem si záda," řekla pod přísahou. „Křičela jsem, protože jsem nevěděla, co se mi stalo, a měla jsem bolesti. Přiběhl zpátky, aby mi pomohl, odnesl mě do pokoje a zajistil mi lékařskou pomoc."

Dále vyvrátila obvinění Amber. Soudu během vysílání sdělila, že do ní Depp nikdy nestrčil, nekopal, ani ji neshodil ze schodů.

Johnny Depp už několikrát pod přísahou řekl, že nikdy žádnou ženu neuhodil. Amber Heard naopak tvrdila, že ji opakovaně bil, kopal, fackoval i sexuálně napadal. Rovněž přiznala, že ho i ona během hádky udeřila.

Druhý den po svědectví Kate Moss vystoupila u soudu Heard. Během výslechu se jí Camille Vasquezová, Deppova právnička, zeptala: „Nečekala jste, že paní Mossová vypoví, že se to nikdy nestalo, nemám pravdu?" Heard reagovala slovy, že se v soudní síni nachází spoustu lidí, kteří Deppa podpoří. Rovněž sdělila, že se modelčinými slovy nic nemění.

Depp už předchozí den, ve středu, vystoupil u soudu a osvětlil, jaký dopad měla obvinění Heard na jeho život.

„Žádná lidská bytost není dokonalá, to rozhodně ne. Nikdo z nás. Ale nikdy v životě jsem se nedopustil sexuálního ublížení na zdraví, fyzického zneužívání, ani všech těch podivných pobuřujících příběhů o páchání těchto věcí. Žil jsem s tím šest let a čekal, až budu schopen vynést pravdu na povrch," řekl, a poté dodal: „Pro nikoho z nás to není snadné, já to vím."

Psali jsme také: Konec kariéry? Producenti s Amber Heard nechtějí spolupracovat

Autorský článek, další zdroj: people.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Jak oslavit mezinárodní den dětí

Jak oslavit mezinárodní den dětí

Kam za nákupy i zábavou o Velikonocích. Pozor na zavřené...

Exotika co by kamenem dohodil. Pár hodin letu a ocitnete se v...

Jedete do Francie? 6 + 1 tip, co si s sebou přivézt zpět

Napříč Evropou různými dopravními prostředky: Čím a na...

Chorvatský Sea Star Festival u moře je nejlepší způsob jak...