Konec kariéry? Producenti s Amber Heard nechtějí spolupracovat

Zahraniční 24. května 2022 | 14:43 Pavla Krejčí
Amber Heard si svými výroky a chováním v probíhajícím soudním sporu s Johnnym Deppem nejspíše sama zničila svou kariéru. Postupně se od herečky všichni distancují. I její role v Aquamanovi 2 začíná být menší a menší, a dokonce se spekuluje, že přijde o spolupráci s významnou kosmetickou značkou.
Amber Heard přichází o filmové zakázky / Depositphotos

Kauza mezi Johnnym Deppem a Amber Heard má nedozírné následky. Herečka si sama pod sebou podkopává zem a neustále přichází s dalšími absurdními obviněními. Ačkoliv Depp po celou dobu zůstává u stejných verzí svých výpovědí, jeho exmanželka při každém svědectví dokazuje, že se vskutku věnuje herecké profesi. Mnozí se od ní postupně distancují, proto není k podivu, že přichází o pracovní nabídky. V nadcházejícím filmu Aquaman a ztracené království, v jehož prvním dílu hrála jednu z hlavních postav, je její role značně omezena. Fanoušci filmu dokonce lobbovali za to, aby byla z filmu odstraněna úplně. Na zdůraznění svých požadavků sepsali petici, která obsahovala 4,2 milionů online podpisů. Sama Amber Heard tvrdí, že za její postupné vyškrtávání z filmu může Depp.

Heard potvrdila, že měla dohodu na tři snímky o Aquamanovi. Jakmile se však na titulní strany dostaly zprávy o jejích výrocích u soudu, studio Warner Bros s ní začalo omezovat kontakt. Podle všeho dokonce přijde o spolupráci se značkou L´Oreal Paris.

Přiznala, že její role byla razantně „osekána“. „Opravdu tvrdě jsem bojovala, abych zůstala ve filmu. Nechtěli mě do nej zahrnout."

„Dostala jsem scénář, a poté jsem dostala nové verze scénáře, z nichž byly odebraly moje scény. Obsahovaly akci a mou postavu s jinou postavou – aniž bych prozradila spoilery – tedy dvě postavy, které spolu bojují, a v podstatě nás odstranili. Prostě odstranili celou partu,“ dodala.

Přitom s následky se nepotýká jen ona. Depp v roce 2019 reagoval na článek, který vyšel ve Washington Post, v němž ho Heard obviňovala z domácího násilí. Podal na ni žalobu za pomluvu ve výši 50 milionů dolarů. Ačkoliv nebyl přímo zmíněn, jeho kariéra tím utrpěla škody. Poté, co v roce 2020 prohrál vysoce medializovaný spor pro urážku, byla s ním rozvázaná spolupráce na třetím díle Fantastických zvířat. Neobjeví se ani v dalším možném díle Pirátů z Karibiku jakožto legendární Jack Sparrow. Psali jsme také: Johnny Depp se během svědectví ani jednou nepodíval na Amber Heard. Heard byla otázána, jestli ví, proč tomu tak je.

Autorský článek, další zdroj: people.com.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

5 evropských měst, které se vyplatí vidět

5 evropských měst, které se vyplatí vidět

Zahraničí, nebo tuzemsko? Dovolená se letos Čechům...

Trekové boty - vše, co o nich potřebujete vědět

Po stopách toho nejlepšího z Chorvatska. Místa, na která...

Nekonečně krásné ostrovy, které si zamilujete na první...

Autem do Chorvatska. Tipy, jak se vyhnout nekonečným frontám a...

Zavřít reklamu