Tom Cruise natáčí Mission: Impossible 8. Herec si akční scény dost užívá, většinu z nich natáčí sám

Zahraniční 20. září 2022 | 07:41 — Pavla Krejčí
Tom Cruise si natáčení vskutku užívá a trvá na tom, že většinu akčních scén natočí sám. Zdá se, že se v nich poměrně dost vyžívá. Nyní mu cestu při natáčení osmého dílu Mission: Impossible překřížilo stádo ovcí.
Tom Cruise je pravý akční hrdina / Depositphotos

Tom Cruise se do natáčení vrhá doslova po hlavě. Před několika měsíci překvapil anglický pár na procházce, který si užíval výhled na krajinu. Tehdy najednou vyskočil z vrtulníku, omluvil se páru za hluk a rozeběhl se z kopce. Manželé jen šokovaně hleděli, jak se hvězda snáší s padákem dolů.

„Bylo mi opravdovým potěšením potkat jednoho z nejslavnějších hollywoodských herců – a také jednoho z nejbohatších. Tohle jsme nečekali,“ řekl přihlížející Adam Wheeler pro The Northern Echo.

Přestože je Cruise čerstvým šedesátníkem, na svůj věk nevypadá a ani se tak nechová. Nejeden by mu záviděl skvělou fyzičku. Během natáčení Mission: Impossible 8 se však setkal s nečekaným dilematem, se kterým si nevěděl rady ani on.

Štáb musel přerušit natáčení, když se jim přes cestu v anglickém Lake District prohnalo celé stádo ovcí. Zvířata byla viděna, jak míří k natáčecímu prostoru a začala žvýkat trávu poblíž stanu, který byl připravený na natáčení.

Cruise postával opodál a nemohl se při pohledu na výjev před sebou ubránit smíchu. Nečekaným návštěvnicím dokonce uhnul, aby mohly projít.

Herec, který ve filmové franšíze hraje roli hrdiny pro řešení zločinů Ethana Hunta, natáčel scény už od července. Cruise byl několikrát viděn, jak se vznáší na padáku.

Osmé pokračování s názvem Mission: Impossible – Dead Reckoning bude rozděleno na dvě části. Kvůli probíhající pandemii musela být odložena premiéra sedmého dílu, ten se do kin dostane teprve v červenci 2023.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tom Cruise Fanpage (@_cruise_62)

 

Cruise je pravý akční hrdina. Nejen ve filmu, ve kterých se ujímá většiny kaskadérských kousků, ale i v reálném životě. Vrhá se do všemožných adrenalinových zážitků, dokonce vylezl na Burj Khalifu, která je uznávána jako nejvyšší budova světa. V listopadu minulého roku byl pro změnu vyfotografován, jak vylezl z kokpitu dvouplošníku Boeing B75N1 Stearman z roku 1941 ve výšce 2000 stop a posadil se na křídlo. 

Svou zálibou v dobrodružstvích se netají. Několikrát se zamyslel nad svými akčními scénami. „Jsem herec, který si všechno rád zkouší na vlastní kůži,“ řekl Cruise během vystoupení v The Graham Norton Show. „Připravované scény dlouho studuji, trénuji a zabere mi spoustu času, než přijdu na správný způsob. Už jsem si zlámal hodně kostí."

„Kdykoliv děláte nějaký kaskadérský kousek poprvé, jste nervózní, ale také je to vzrušující,“ dodal. „Během natáčení scény mi bylo několikrát řečeno, abych se přestal usmívat." Psali jsme také: Harrison Ford uvedl první trailer pátého dílu Indiana Jonese. Jen těžko skrýval emoce a přiznal, že je na film opravdu pyšný.

Autorský článek, další zdroje: foxnews.com, pagesix.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...