George Clooney a Julia Roberts nemohli v novém snímku natočit líbací scénu. Pořád se smáli

Zahraniční 17. září 2022 | 17:06 — Pavla Krejčí
Filmoví kolegové George Clooney a Julia Roberts se během natáčení filmu Vstupenka do ráje pořádně zasmáli. Když měli točit scénu s polibkem, nemohli se přestat smát. Trvalo jim 80 záběrů, než vznikla konečná scéna.
George Clooney a Julie Roberts si zahráli rozvedené rodiče / Depositphotos

George Clooney a Julia Roberts zažili zábavné natáčení. V novém snímku Vstupenka do ráje, který se brzy objeví na plátnech, si střihli líbací scénu. Než však byli schopni předvést polibek, zabralo to 80 záběrů.

Oblíbení herci nedávno žertovali v rozhovoru pro The New York Times, že jeden polibek mezi jejich postavami trval „asi šest měsíců“. Ve filmu ztvárňují rozvedené rodiče, kteří se znovu spojili, aby se pokusili zabránit jejich dceři ve svatbě.

„Tehdy jsem své ženě řekl: 'Trvalo nám to 80 záběrů," přiznal Clooney. „Natočili jsme 79 záběrů, kdy jsme se smáli, a pak jeden záběr, kdy jsme se líbali," dodala Roberts. 

Clooney dále řekl, že film režiséra Ola Parkera byl jako stvořený pro něj a Julii Roberts. Jména jejich postav dokonce původně měla znít Georgia a Julian.

„V romantické komedii jsem si naposledy zahrál, když jsem točil film Báječný den. Ale na poli romantiky jsem neuspěl jako Julia. Když jsem si však přečetl scénář, pomyslel jsem si: „No, pokud na to Jules má, mohla by být zábava,“ řekl dále v rozhovoru.

Roberts s tím souhlasila. Řekla, že film dával smysl jen s Georgem, odvíjelo se to na základě jejich vzájemné chemie. Společně si už několikrát zahráli, jednalo se o snímky Dannyho parťáci a Hra peněz. Roberts dále uvedla, že jsou dlouholetí přátelé a jen málokdo pochopí, jaký mezi sebou mají vztah.

V květnu Roberts vtipkovala o filmu Vstupenka do ráje, když hovořila s Variety na filmovém festivalu v Cannes, ve Francii. Vyjádřila nadšení, že film konečně bude uveden. „Kriste. Opravdu se to děje. Jste na ten nářez připraveni?"  

 

 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ticket to Paradise (@tickettoparadise)

 

Roberts poznamenala, že snímek je romantickou komedií, kde Clooney hraje jejího bývalého manžela. „Myslím, že je film skutečně zábavný. George je zábavný, my dva společně jsme zábavní. Pravděpodobně to bude šílený film, je v něm na to příliš mnoho potenciálu na to, aby byl skvělý."

„Takhle by měla znít reklama na film: 'Asi to bude strašné," pokračovala, a následně škádlivě dodala: „Jsem tak ráda, že je můj mluvčí právě v letadle a neslyší mě." Vstupenka do ráje přichází do kin 21. října. Psali jsme také: Jennifer Lopez se zamýšlí nad svatbou s Benem Affleckem. Bylo to perfektní načasování, říká

Autorský článek, další zdroj: people.com, Instagram

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Nejprodávanější kompaktní dodávka na elektřinu v Evropě má nástupce, nový Expert se mimořádně povedl

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...