Svatba další Kardashianky: Na italské veselce Kourtney Kardashian a Travise Barkera vystoupil Andrea Bocelli

Zahraniční 24. května 2022 | 09:52 — Pavla Krejčí
Ve slavném klanu Kardashian-Jenner se neustále něco děje. Nyní se konala svatba jedné ze sester, Kourtney, která se uskutečnila na honosném zámku v Itálii. Při této příležitosti vystoupil jedinečný italský tenorista Andrea Bocelli.
Kourtney a Travis se zasnoubili na podzim roku 2021 / Depositphotos

Svatební den Kourtney Kardashian a Travise Barkera byl dozajista nezapomenutelný. Obřad se uskutečnil v L'Olivetta, vile v Portofinu, kterou vlastní Dolce & Gabbana. Recepce se pak přesunula do Castello Brown, hradu ze 16. století. Místo konání svatby bylo v dobách přípravy, tj. od 18. do 25. května, veřejnosti uzavřeno. Pro Kourtney, hvězdu reality show, je to první svatba. Travis, bubeník kapely Blink-182, řekl své ano již potřetí.

Pár sdílel první fotografie z obřadu, na nichž lze vidět jejich šťastné okamžiky. Kourtney oblékla krajkovo-saténové svatební šaty Dolce & Gabbana.

V neděli v podvečer přišlo nejočekávanější překvapení – vystoupil Andrea Bocelli a jeho syn Matteo. Pěvec s sebou přivedl i svou manželku Veronicu Berti. Jednalo se nepochybně o silný pěvecký zážitek. Slavný operní tenorista totiž vyniká emocemi a hloubkou, které do svého zpěvu vkládá. Údajně měly zaznít písně jako I Found My Love in Portofino, Can't Help Falling in Love a Fall on Me.

"Domenico Dolce nám minulý týden zavolal a zeptal se, zda bychom mohli vytvořit jedinečné překvapení pro jeho přátele Kourtney a Travise a celou rodinu Kardashianových," řekli Bocelli a Matteo webu People. „Portofino je v srdci každého a my jsme odpověděli kladně na tak krásný okamžik v jejich životě. Přejeme jim vše nejlepší do společné budoucnosti."

Pár už byl ve skutečnosti legálně sezdaný. Nejprve se spontánně vzali v Las Vegas. Své konání v Las Vegas okomentovali na sociálních sítích těmito slovy. „Kdysi dávno v zemi daleko, daleko (Las Vegas) ve 2 hodiny ráno, po epické noci a troše tequily, se královna a její pohledný král odvážili do jediné otevřené kaple s Elvisem a vzali se (bez licence).“ Nedávno svůj svazek oficiálně stvrdili u kalifornského soudu. Symbolickou svatbu pro rodinu a přátele se pak rozhodli uskutečnit na krásném italském pobřeží.

„Museli se legálně vzít nejdříve před svou velkou italskou svatbou, která se velmi brzy stane," blízký zdroj webu People. „Všechny detaily jsou doladěny a celá rodina včetně všech dětí je velmi nadšená."

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Kourtney ❤️ (@kourtneykardash)

Kourtney i Travis budou mít vskutku velkou rodinu. Dohromady totiž čítají šest dětí. Kourtney má dva syny Masona (12) a Reigna (7) a dceru Penelope (9) se Scottem Disickem. Travis si s bývalou manželkou Shannou Moakler pořídili syna Landona (18) a dceru Alabamu (16). Mimo to má stále dobré vztahu se svou nevlastní dcerou Atianou, kterou má jeho bývalá manželka ze vztahu s boxerem Oscarem De La Hoyou.

„Čím více dětí, tím lépe. Milovat lze více lidí," řekla Kardashian. „Mám k Travisovým dětem opravdu blízko a miluji je a je to krásná věc."

„Travis je opravdu úžasný otec. Je to jeden z důvodů, proč jsem se do něj zamilovala. Je velmi, velmi trpělivý," dodala. „Myslím, že díky tomu, že se všichni známe, je snazší skloubit naše rodiny. To je vše, co jsem kdy mohla chtít."

Psali jsme také: Herečka Anne Hathaway debutovala na filmovém festivalu v Cannes. Oblékla skvostnou bílou róbu.

Autorský článek, další zdroj: people.com.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Král modelové řady nesmí zestárnout a neunikne mu žádná novinka

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...

Nevhodné stanoviště, malá jáma, chybějící opora a další...

Jak využít spadané listí na zahradě. Vyrobte si z něj...

Chraňte v říjnu jabloně před škůdci a chorobami. Postřik...