Herečka Anne Hathaway debutovala na filmovém festivalu v Cannes. Oblékla skvostnou bílou róbu

Zahraniční 23. května 2022 | 11:24 — Pavla Krejčí
Ve čtvrtek 19. května proběhl další ročník prestižního filmového festivalu. Francouzské město Cannes tak ovládly známé tváře, které se prošly pro červeném koberci. Objevila se i herečka Anne Hathaway, proslavená filmem Deník princezny.
Anne Hathaway má ojedinělý styl / Depositphotos

Azurové pobřeží se znovu stalo rojištěm nespočtu celebrit, které přijely na jednu z nejočekávanějších akcí roku – na filmový festival v Cannes. Jednou z účastnic byla i herečka Anne Hathaway, která dokázala, že je opravdovou filmovou princeznou Genovie. Přijela na premiéru svého filmu „Armageddon Time“, v němž hraje po boku Anthonyho Hopkinse, Jeremyho Stronga a Oscara Isaaca. Bylo to vůbec poprvé, co se za svou kariéru zúčastnila se svým filmem věhlasného festivalu.

Herečka na festival vyrazila s plnou parádou. Oblékla bílé šaty bez ramínek od značky Armani Privé, které byly pokryty flitry. Přes paže si přehodila obří bílou hedvábnou mašli, která působila jako štóla dlouhá až k podlaze. Šaty doplnila stříbrnými podpatky Santoni a skvostným náhrdelníkem Bulgari s luxusním modrým safírem ze Srí Lanky. Po jejím boku vystoupil manžel Adam Shulman, který se oděl do smokingu od Armaniho.

Hathaway promluvila o módě: „Víte, nikdy jsem nebyla v Cannes a už několik desetiletí sleduji, jak se móda filmového festivalu vyvíjí. A všimla jsem si určitých věcí, díky kterým nikdy neuděláte chybu,“ a následně sdílela své vypozorované tipy.

„S trochou jiskry nikdy neuděláte chybu. Nikdy neuděláte chybu s něčím, co vypadá šik a je okouzlující, ale působí velmi, velmi pohodlně. A také jsem si všimla, že mnoho mých oblíbených hereček mělo dobrou zkušenost s nošením bílé. Takže jsem to také zkusila."

Hvězdná akce byla přehlídkou mnoha modelů a drahých šperků. Herečka nezůstala pozadu ani následující den a vystoupila v černomodrých minišatech Gucci, které poutaly pozornost ze všech úhlů. Retro brýle ve tvaru kočičích očí a sandály se širokými podpatky vykouzlily elegantní look, který byl jako vytažený ze 60. let. Anne Hathaway se rozhodně nedá upřít ojedinělá elegance a neotřelý styl.

Psali jsme také: Kdo je múzou Eda Sheerana? Manželka Cherry Seaborn prý stojí za mnoha jeho hity.

Autorský článek, další zdroj: Twitter, pagesix.com.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Robot zaznamenal na Marsu zvláštní otřesy. Vytváří je nejspíše nárazy meteoritů

Muchovník rychle roste a bohatě plodí. Dopřejte mu podzimní...

K dozrání zelených rajčat pomůže prastará italská finta....

Zahrádkářský kalendář na podzim: Jaké důležité práce...

Podzimní výsev zeleniny nejen pro ranou jarní sklizeň....

Vřes patří k podzimu. Nenáročnost, odolnost a krásné...

Sklizeň a uskladnění mrkve: Kdy sklidit mrkev a jak ji...

Zavřít reklamu