Björn z ABBY si pochvaloval sex s manželkou. O pár měsíců později se překvapivě rozešli

Zahraniční 25. února 2022 | 08:54 — Mirka Malá
Björn Ulvaeus ze skupiny ABBA tvrdil, že měl se svou manželkou Lenou sex čtyřikrát týdně, a to jen několik měsíců předtím, než jejich 41 let trvající manželství překvapivě skončilo.
Manželé spolu mají i dceru Annu / Depositphotos

Šokující rozchod hudební mág, kterému je 76 let, a jeho třiasedmdesátiletá žena Lena společně potvrdili v oficiálním prohlášení. Podle náznaků jejich dlouhé manželství nepřežilo koronavirovou karanténu.

Před několika měsíci se Björn ještě chlubil sexuální vitalitou

Na otázku, jak často má sex, totiž kytarista ABBY tehdy odpověděl: "Je mi 75 a nezvládám víc než čtyřikrát týdně.“ A když se ho zeptali na jeho nejotravnější zlozvyk, Björn odpověděl: "Pokud se zeptáte mé ženy, pravděpodobně by to byl můj zvyk chodit celý den v županu během naší koronové sebeizolace." To bylo před 20 měsíci. Dnes už manželé, kteří spolu mají čtyřicetiletou dceru Emmu a pětatřicetiletou Annu, společně nežijí.

Manželům se stala osudnou koronavirová izolace. Zavřeli se do svého domu na soukromém ostrově v Djursholmu, čtvrti Stockholmu, a kvůli Lenině dlouhotrvajícímu boji s rakovinou museli být obzvlášť ostražití. Bývalé hudební novinářce byla v roce 2003 diagnostikována lymfatická leukémie a počáteční prognózy vyvolaly obrovské obavy, protože predikovaly jen pár let života. Nemoc ale naštěstí není agresivní, pár ale i tak raději dbal na izolaci od ostatních během pandemie.

Rozpad manželství také přichází jen několik měsíců poté, co skupina ABBA vydala svou první novou hudbu po čtyřech dekádách. Při práci na ní se Björn znovu setkal se svou  bývalou manželkou a zpěvačkou ABBY Agnethou Fältskog.

Bývalý pár, který má dvě děti, osmačtyřicetiletou Lindu a čtyřiačtyřicetiletého Petera, se vzal v roce 1971, ale o osm let později se rozešel, když byla ABBA na vrcholu slávy. Björn v září 2019 přiznal, že comeback kapely mezi nimi upevnil ztracené pouto, stejně jako u dalších členů ABBY Bennyho Andersona a Anni-Frid Lyngstad, kteří také kdysi tvořili manželský pár. Dále čtěte: Co dělají členové kapely Lucie ve svém volnu? Koller chystá festival, Kodym se léčí z alkoholismu.

Zdroj: Daily Mail, Metro.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...