Co dělají členové kapely Lucie ve svém volnu? Koller chystá festival, Kodym se léčí z alkoholismu

České 24. února 2022 | 14:44 — Mirka Malá
Kapela Lucie má na programu koncertní turné až od června letošního roku, a tak mají jednotliví členové dost času na vlastní věci. Kollerovi ale hudba zjevně během covidu hodně chyběla a chystá hned několik projektů. A Roberta Kodyma zase novináři nachytali v protialkoholní léčebně.
Další 1 fotografie v galerii
David Koller se chystá letos stále jen koncertovat / KK Public Relations & Communication & Promotion

Zatímco se Robert Kodym snaží zbavit svojí závislosti a plánuje být zase fit právě na chystané turné kapely Lucie, David Koller má v plánu hned několik hudebních projektů.

Kluby, deska, Jasná Páka

David Koller především vyjede do klubů a přiveze do nich nové písničky, které vyjdou 15. března na vinylu. Půjde ale o limitovanou edici. "Všechny písně vznikly v době pandemie. Natáčelo a míchalo se v sedmi studiích a trvalo to velmi dlouho. Všichni si ještě živě pamatujeme, jak covid, hlavně zpočátku, komplikoval setkávání lidí. Člověk musel být trpělivý a na všechno si počkat. Nakonec se ke všem skladbám povedlo udělat i videoklipy,“ říká David Koller.

Po prvním ročníku Koller Festu 2021, který loni zahájil pocovidové koncertní řádění Davida Kollera, se bude konat i druhý ročník. Jednodenní festival se bude konat 21. května a vedle Davida Kollera vystoupí taky kapela Prago Union. "Těšíme se i na Ester Geislerovou s Johanou Ožvold v roli moderátorek, které dokážou festival od začátku do konce vést v neotřele pozitivním modu,“ říká Koller.

Ten se ale kromě toho všeho i turné s kapelou Lucie chystá ještě koncertovat i s kapelou Jasná Páka. "S Jasnou Pákou vydáváme vinyl se čtyřmi skladbami a v dubnu je pojedeme představit lidem. Je to přesně dva roky, kdy jsme se potkali v mikulovském studiu a nahráli session, ze kterých potom tři skladby vznikly. Kvůli covidu se všechny koncerty Jasné Páky rušily, o to víc se teď těšíme, že si zahrajeme živě, navíc s novým playlistem, který by lidi mohl hodně bavit, alespoň tak, jako nás. Taky jsem rád, že si konečně zahraju s Michalem Ambrožem nebo Petrem Vášou na jednom pódiu,“ upřesnil David Koller.

Zdroj: KK KK Public Relations & Communication & Promotion.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...