Britney Spears vypere špinavé prádlo svojí rodiny v nové knize. Dostane za ni neuvěřitelný balík peněz

Zahraniční 23. února 2022 | 08:59 — Mirka Malá
Britney Spears se za pořádný balík peněz vypíše ze všeho, co se dlouhé roky odehrávalo uvnitř její rodiny. O špinavé prádlo rodiny Spearsových měla zájem snad všechna americká vydavatelství, což sumu, kterou Britney dostane, vyhnalo opravdu velmi vysoko.
Další 1 fotografie v galerii
Britney Spears chystá výbušnou knihu o své kariéře a rodině / Depositphotos

Britney má psát nejen o své kariéře, ale zejména o svém toxickém období, psychických problémech, opatrovnictví svého otce a celé rodině, která na ní vydělávala peníze.

Pravda za 15 milionů

Přesně tolik Britney za svoji knihu dostane. 15 milionů dolarů je navíc druhý největší honorář, jaký kdy knižní vydavatelství zaplatilo za nějakou knihu. Povídá se, že v roce 2017 Obamovi dostali 60 milionů dolarů za své paměti a Bill Clinton v roce 2001 vyinkasoval také 15 milionů za svou knihu s názvem Můj život.

Britney Spears se pustila do psaní memoárů poté, co se dostala do války se svou mladší sestrou Jamie Lynn. Ta vydala knížku s názvem Věci, které bych měla říct letos v lednu. Britney v té době napsala na Instagram: "Gratuluji bestselleru…..Je od tebe odvaha prodat knihu a mluvit sra..y, ale si zku....á lhářka…přeji si, abys podstoupila test na detektoru lži, aby všichni lidi věděli, že o mě lžeš!!!! Přála bych si, aby všemohoucí mohl sestoupit a ukázat celému tomuto světu, že lžete a vyděláváte na mně !!!! Jsi zmetek, Jamie Lynn."

Od té doby, co bylo zpěvaččino notoricky známé opatrovnictví po 13 letech v listopadu ukončeno, byla Britney předmětem řady dokumentů, které se zaměřovaly na její právní bitvy a snahy o svobodu, z nichž mnohé kritizovala. Začátkem ledna sama začala naznačovat, že píše knihu a před několika týdny také potvrdila, že po pěti letech konečně chystá nový hudební projekt.

Zdroj: People, NY Post.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

8 příznaků, podle kterých poznáte, že váš počítač napadl virus

Levné letenky přímo ve vašem telefonu? Jistě!

Vodní sporty, které stojí za to vyzkoušet

Jak připravit dokonalý velikonoční mazanec? Osvědčený...

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...