Herecká superstar Cate Blanchett chystá novou kariéru. Bude dělat podcasty

Zahraniční 08. února 2022 | 06:03 — Mirka Malá
Hollywoodská superstar Cate Blanchett se chystá vstoupit do světa podcastů. Svůj překvapivý kariérní přesun z jedné z nejlepších hereček světa na moderátorku podcastů provede po boku amerického podnikatele v oblasti čistých technologií a ekologického aktivisty Dannyho Kennedyho.
Další 1 fotografie v galerii
Cate Blanchett se pustí do novinařiny / Depositphotos

Show, která bude exkluzivně jen pro Audible, se bude věnovat především současné klimatické krizi a bude uváděna po celém světě od dubna. Cate už vydala prohlášení, ve kterém řekla, že tento krok je radostným prodloužením jejího vztahu s produkční společností Dirty Films.

A co filmy?

Blanchett nyní žije hlavně svojí novou kariérou. "Dannyho znalosti a vášeň pro klimatická řešení jsou nakažlivé," přiznala svoje nadšení v rozhovoru. "Doufáme, že naši posluchači budou rádi poslouchat rozhovory stejně jako my."

Nový projekt přichází po roli, kterou Cate Blanchett ztvárnila v temné komedii Don't Look Up, ve které se objevili také Jennifer Lawrence a Leonardo DiCaprio. A jde opravdu o velmi povedený snímek. A kromě toho si s Bradleym Cooperem zahrála taky v Uličce přízraků.

Její fanoušci se ale nemusí bát, že by se Cate v budoucnu věnovala jen moderování podcastů. Jen na letošní rok má naplánovanpu doslova haldu filmových projektů. Před dokončením je mimo jiné snímek TÁR o první ženské skladatelce-dirigentce Lydii Tár. V kinech by měl být na podzim.

V postprodukci je také skvěle obsazený film Borderlands a naopak v přípravě má Cate Blanchett hned několik projektů včetně Almodovarova snímku A Manual for Cleaning Women nebo také film hollywoodskými hvězdami doslova nabitý s názvem Megalopolis. Dále čtěte: Herečka Jana Plodková vypadá jako křehká žena, ale zastane i mužskou práci.

Zdroj: The Mirror, Deadline.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Jak vybrat ideální turistickou obuv?

Jak vybrat ideální turistickou obuv?

Vítejte v lyžařském ráji. Na dovolenou v tomto malebném...

Spravte si náladu. Víkend v pohádkové vesničce vás nadchne...

Podivné památky s neobjasněnou historií i nejasným účelem....

Nejkrásnější podívaná světa. Děje se každý den, přesto...

Poznejte skutečnou perlu Evropy a její skrytá tajemství, o...

Zavřít reklamu