Herecká superstar Cate Blanchett chystá novou kariéru. Bude dělat podcasty

Zahraniční 08. února 2022 | 06:03 Mirka Malá
Hollywoodská superstar Cate Blanchett se chystá vstoupit do světa podcastů. Svůj překvapivý kariérní přesun z jedné z nejlepších hereček světa na moderátorku podcastů provede po boku amerického podnikatele v oblasti čistých technologií a ekologického aktivisty Dannyho Kennedyho.
Další 1 fotografie v galerii
Cate Blanchett se pustí do novinařiny / Depositphotos

Show, která bude exkluzivně jen pro Audible, se bude věnovat především současné klimatické krizi a bude uváděna po celém světě od dubna. Cate už vydala prohlášení, ve kterém řekla, že tento krok je radostným prodloužením jejího vztahu s produkční společností Dirty Films.

A co filmy?

Blanchett nyní žije hlavně svojí novou kariérou. "Dannyho znalosti a vášeň pro klimatická řešení jsou nakažlivé," přiznala svoje nadšení v rozhovoru. "Doufáme, že naši posluchači budou rádi poslouchat rozhovory stejně jako my."

Nový projekt přichází po roli, kterou Cate Blanchett ztvárnila v temné komedii Don't Look Up, ve které se objevili také Jennifer Lawrence a Leonardo DiCaprio. A jde opravdu o velmi povedený snímek. A kromě toho si s Bradleym Cooperem zahrála taky v Uličce přízraků.

Její fanoušci se ale nemusí bát, že by se Cate v budoucnu věnovala jen moderování podcastů. Jen na letošní rok má naplánovanpu doslova haldu filmových projektů. Před dokončením je mimo jiné snímek TÁR o první ženské skladatelce-dirigentce Lydii Tár. V kinech by měl být na podzim.

V postprodukci je také skvěle obsazený film Borderlands a naopak v přípravě má Cate Blanchett hned několik projektů včetně Almodovarova snímku A Manual for Cleaning Women nebo také film hollywoodskými hvězdami doslova nabitý s názvem Megalopolis. Dále čtěte: Herečka Jana Plodková vypadá jako křehká žena, ale zastane i mužskou práci.

Zdroj: The Mirror, Deadline.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Děsivý zážitek nad oceánem. Dopravnímu letounu před čtyřiceti lety přestaly fungovat motory, cestující se ale podařilo zachránit

Dopřejte si bohatou úrodu sladkých melounů. Potřebují...

Jak dosáhnout rekordní úrody a velikosti brambor? Stačí ve...

Borůvky na zahradu i terasu. Klíčový je výběr správné...

Pěstujte hortenzie jako profesionál. Odmění se vám bohatou...

Pohnojte v červnu cibule tradičním hnojivem obsahujícím...

Vyzrajte na plevel chytře: Použijte vroucí vodu nebo směs z...

Zavřít reklamu