Herečka Jana Plodková vypadá jako křehká žena, ale zastane i mužskou práci

České 06. února 2022 | 11:38 — Mirka Malá
Herečka Jana Plodková sice vypadá jako křehká žena, ale zjevně zastane spoustu mužské práce. A protože miluje zahradničení, naučila se i práci s kosou, což dnes neumí ani většina mužů.
Další 1 fotografie v galerii
Jana Plodková umí zastat i mužskou práci / TV Prima

Jana Plodková se o svých zálibách v zahradničení rozpovídala u Jana Krause. K dispozici pro své záliby má rozlehlý statek v Krkonoších. "Když dostanu ten rytmus a jde mi to, tak je to dobrý, ale vydržím to tak patnáct minut, maximálně půl hodiny, upřesnila herečka svoje schopnosti s kosou. "Mám samozřejmě i křovinořez, ale je to těžké, dělá to hluk, je to vlastně nepříjemné, naproti tomu kosa je tichá, ostrá.“ Do budoucna má Plodková na své horské chalupě spoustu plánů, chystá se postavit skleník a jejím snem je, aby byl napojený přímo na dům, takže by například z kuchyně mohla vstoupit rovnou do skleníku pro bylinky a zeleninu.

Z posledního natáčení se jí točila hlava

Jana Plodková si zahrála v novém filmu Jiřího Havelky s názvem Mimořádná událost, který je inspirovaný skutečnou událostí. Shodou nešťastných okolností se samovolně do pohybu dala lokálka plná cestujících, ovšem bez strojvedoucího.

"Ono se to opravdu stalo, celé to trvalo 14 minut a my to máme na hodinu a čtvrt. A dobré je to, že vlak, taková ta lokálka, když se rozjede, což já jsem nevěděla, tak když přesáhne rychlost 4 kilometry za hodinu, zavřou se všechny dveře, že nemůžete ani dovnitř, ani ven. Takové bezpečnostní opatření.“

Při natáčení filmu režisér Havelka ale pracoval s novou technologií zadní projekce, což se ukázalo pro některé herce jako problém. "Jsme víceméně asi první evropský film, který použil tak obrovské LED stěny, jedna televize vedle druhé, a my jsme stáli v hangáru jako v tom vlaku a kolem nás se promítala ubíhající krajina. A nám z toho bylo první den blbě,“ přidala Jana Plodková jednu zajímavou historku z natáčení. Dále čtěte: David Beckham si postěžoval na stravovací návyky své manželky Victorie. Už 25 let jí pořád stejné jídlo.

Zdroj: TV Prima.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Nejprodávanější kompaktní dodávka na elektřinu v Evropě má nástupce, nový Expert se mimořádně povedl

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...