David Beckham si postěžoval na stravovací návyky své manželky Victorie. Už 25 let jí pořád stejné jídlo

Zahraniční 03. února 2022 | 08:58 — Mirka Malá
David Beckham si postesknul, že jeho manželka Victoria už 25 let jí stejné jídlo, přesněji grilované ryby a dušenou zeleninu. Zatímco on sám rád ochutnává stále nové chutě a pokrmy, jeho žena své zvyky zkrátka nemění.
Další 1 fotografie v galerii
Zatímco David v kuchyni rád experimentuje, jeho žena má pevný stravovací režim / Depositphotos

David si postěžoval, že Victoria je fanatik do zdraví a jen opravdu výjimečně se odchýlí od svého stále stejného jídelníčku.

Dostaly ji až těhotenské chutě

Z Victorie by asi výživoví poradci moc radost neměli. Pokud jí stále dokola grilovanou rybu a dušenou zeleninu, moc kalorií do sebe opravdu nedostane. David Beckham na ni ale prozradil, že jednou přeci jen vyzkoušela jiné jídlo, to když byla těhotná s dcerou Harper.

Sám David na oslavu čínského lunárního nového roku uvařil sladkokyselou mandarinskou rybu, ale je nepravděpodobné, že by jeho žena ochutnala, protože ryba byla smažená a zelenina nebyla dušená. 

Když David mluvil o specifických stravovacích zvyklostech Victorie v podcastu River Cafe Table 4, tak řekl, že "jídlo a víno mám spojené s emocemi a když jím něco skvělého, chci, aby to všichni vyzkoušeli. Bohužel jsem se oženil s někým, kdo posledních 25 let jí pořád  to samé. Od chvíle, co jsem ji poznal, jí jen grilované ryby, dušenou zeleninu a jen velmi zřídka se od toho odchýlí."

Sama Victoria už dříve přiznala, že vůbec nejí jídlo vařené na oleji, másle nebo v omáčkách a nejí červené maso ani mléčné výrobky. A také prozradila, že když si chce opravdu dopřát, tak si dá celozrnný toast se solí a o narozeninách si udělá ovocný dort. Není to sice nic moc jídelníček, ale je jasné, jak pevnou vůli Victoria Beckham má. Dále čtěte: Kanye West má v Austrálii stejný problém jako Djokovič. Pokud tam chce koncertovat, musí být plně vakcinován.

Zdroj: Daily Mail, Final News24.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Jak vybrat ideální turistickou obuv?

Jak vybrat ideální turistickou obuv?

Vítejte v lyžařském ráji. Na dovolenou v tomto malebném...

Spravte si náladu. Víkend v pohádkové vesničce vás nadchne...

Podivné památky s neobjasněnou historií i nejasným účelem....

Nejkrásnější podívaná světa. Děje se každý den, přesto...

Poznejte skutečnou perlu Evropy a její skrytá tajemství, o...

Zavřít reklamu