Kanye West má v Austrálii stejný problém jako Djokovič. Pokud tam chce koncertovat, musí být plně vakcinován

Zahraniční 31. ledna 2022 | 16:20 Mirka Malá
Hip-hopová hvězda Kanye West může v Austrálii narazit stejně jako tenista Novak Djokovič. Sice si na březen naplánoval turné po Austrálii, ale premiér Scott Morrison mu vzkázal, že podmínkou je plná vakcinace.
Další 1 fotografie v galerii
Kanye West by rád odehrál turné po Austrálii / Depositphotos

"Pravidla jsou taková, že musíte být plně očkováni," řekl Morrison na tiskové konferenci. "Platí pro každého, jak lidé nedávno viděli. Nezáleží na tom, kdo jste, jsou to pravidla. Dodržujte pravidla a jste vítáni. Nedodržujete pravidla, nejste vítáni."

Zda je West očkovaný, se neví

Australský premiér přispěchal se svým oficiálním prohlášením ihned poté, co se v deníku Sydney Morning Herald objevila zpráva, že West plánuje v březnu odehrát koncerty na australských stadionech. Zda je ale West očkovaný, nebo ne, není známo.

V rozhovoru na sociálních sítích v roce 2021 Kanye West, že dostal jednu dávku vakcíny, ale o rok dříve se o očkování vyjadřoval velmi negativně. Takže vůbec není jasné, zda se od té doby skutečně nechal očkovat, nebo zda v roce 2021 lhal.

Austrálie, jedna z nejsilněji očkovaných zemí proti covid-19, se v posledním měsíci potýkala s výbušnou vlnou infekcí způsobenou rychle se šířící variantou omicron, přičemž byly zaznamenány asi 2 miliony případů.

Do té doby měla jen 400 000 případů od prvního vypuknutí pandemie před téměř dvěma lety. Dále čtěte: Superbohatých Rothschildů bude ještě víc. Nicky Hilton čeká s manželem třetí dítě.

Zdroj: NY Post, Reuters.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Děsivý zážitek nad oceánem. Dopravnímu letounu před čtyřiceti lety přestaly fungovat motory, cestující se ale podařilo zachránit

Dopřejte si bohatou úrodu sladkých melounů. Potřebují...

Jak dosáhnout rekordní úrody a velikosti brambor? Stačí ve...

Borůvky na zahradu i terasu. Klíčový je výběr správné...

Pěstujte hortenzie jako profesionál. Odmění se vám bohatou...

Pohnojte v červnu cibule tradičním hnojivem obsahujícím...

Vyzrajte na plevel chytře: Použijte vroucí vodu nebo směs z...

Zavřít reklamu