Pan Božský ze Sexu ve městě není až tak božský. Dvě ženy ho obvinily ze sexuálního napadení

Zahraniční 20. prosince 2021 | 13:36 — Mirka Malá
Chris Noth byl obviněn ze sexuálního napadení dvěma ženami a ještě ze sexuálně nevhodného chování třetí ženou. Ty nyní vystupují pod pseudonymy Lily a Zoe. Navíc Herečka Zoe Lister-Jones v příspěvku na Instagramu ze 16. prosince napsala, že Chris je sexuální predátor.
Chris Noth se zařadil na dlouhý seznam hollywoodských násilníků / Shutterstock

Zoe si vzpomněla, jak se s Chrisem setkala v roce 2004, když pracovala ve firmě v Los Angeles, se kterou celebrity obchodovaly. V té době jí bylo 22 a jemu 49. Nyní 40letá žena tvrdí, že Chris začal volat na její pracovní číslo a zanechávat nějaké koketní hlasové zprávy. Její bývalý šéf tvrzení podpořil. Vše se zvrtlo ve chvíli, kdy ji herec údajně pozval do bazénu ve svém činžovním domě, kde bydlel i její přítel. Když byla ve vířivce, Chris jí údajně přinesl knihu a požádal ji, aby ji vrátila do jeho bytu, až bude mít možnost si ji prohlédnout. Zoe tvrdí, že ji v bytě následně znásilnil.

Znásilnil i druhou

Mezitím žena pod jménem Lily řekla pro Hollywood Reporter, že Chrise potkala, když pracovala jako servírka ve VIP sekci v nočním klubu v New Yorku, když jí bylo 25 a jemu 60. V té době byl ženatý a měl děti. Nyní 31letá novinářka řekla, že byla nadšená, když ji pozval na večeři. Po večeři šli do jeho bytu, kde ji Chris údajně znásilnil. "Cítila jsem se hrozně. Totálně porušená. Všechny mé sny o této hvězdě, kterou jsem léta milovala, byly pryč," řekla Lily.

V prohlášení pro Hollywood Reporter Chris Noth označil tato obvinění za kategoricky nepravdivá s tím, že obě setkání byla konsensuální. A popřel, že by tyto ženy kdy napadl.

Herečka Zoe Lister-Jones promluvila o svém údajném napadení až poté, co vyšel článek v Hollywood Reporter. Zoe tvrdila, že když pracovala v newyorském nočním klubu vlastněném samotným hercem, měl vůči ní a další zaměstnankyni trvale sexuálně nevhodné chování. Zda ženy Notha zažalují, nebo zda se případům začne věnovat policie, zatím není jasné. Dále čtěte: V jakém léčebném zařízení se monacká princezna Charlene ukrývá, se stále neví. K narozeninám svým dvojčatům poslala vzkaz.

Zdroj: Hollywood Reporter, Popsugar.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Velryby mají neuvěřitelné schopnosti. Vědci zjistili, že slyší až na vzdálenost osmi kilometrů

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...

Tipy, jak pěstovat vánoční kaktus, aby vám kvetl jako divý...

Péče o pokojovky v zimě: Pozor na průvan, suchý vzduch,...

Umělecká fotografie je na vzestupu navzdory snadné dostupnosti...

Nekvete vám orchidej? Připravte si zálivku ze dvou...

Průvodce půjčováním nářadí: vaše cesta k efektivním...