Modelka Veronika Kašáková se stala tváří kosmetické značky a přebírá tak žezlo po topmodelce Tereze Maxové!

České 04. února 2017 | 10:12 — Anna Novotná
Miss z dětského domova a úspěšná modelka Veronika Kašáková nafotila sérii svůdných fotografií, kterou vytvořili pro její novou spolupráci s kosmetickou značkou.
Další 4 fotografie v galerii
Veronika Kašáková nafotila sérii svůdných fotografií / Oriflame

Patronka svého nadačního fondu Veronika Kašáková se stala novou tváří švédské kosmetické značky Oriflame a přebírá tak žezlo po topmodelce Tereze Maxové, se kterou kosmetická značka spolupracovala v předchozích letech.

„Je mi obrovskou ctí, Tereza Maxová pro mne byla vzor už od dětství. Znám ji z akcí, které ona pro dětské domovy pořádala a já v jednom z nich vyrůstala. Je pro mne nesmírný dar kráčet v jejích šlépějích.“ těší se na spolupráci půvabná blondýnka.

„Práce nás čeká velké množství. Jezdím každý týden za dětmi z dětských domovů, máme plno seminářů a pomáháme jim vyrovnat se se životem před vstupem do dětského domova, pomáháme jim s jejich současným životem v domově a snažíme se ji pomoci i s jejich odchodem, aby se uměli postavit se na vlastní nohy.“ dodává Veronika Kašáková.

„Loňský rok byl pro mne a pro mého přítele dost náročný. Byl nemocný a hodně času trávil v nemocnici. Takže se snažíme letos odměnit a mezi svými povinnostmi k dětem chceme spolu s Milanem strávit co nejvíce času cestováním.“ prozradila Veronika. „Časem se třeba rozrosteme, těším se a chci mít velkou rodinu, ale prozatím máme čas.“ směje se modelka.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...