Topmodelka Pavlína Pořízková píše knihu. Vydá ji bývalá manželka Arnolda Schwarzeneggera

České 21. února 2022 | 18:16 — Mirka Malá
Bývalá manželka Arnolda Schwarzeneggera Maria Shiver je majitelkou malého vydavatelství a chystá se na podzim vydat knihu české topmodelky Pavlíny Pořízkové.
Další 1 fotografie v galerii
Pavlína Pořízková bude psát o těžkých životních situacích / Depositphotos

Knížka s názvem No Filter bude vlastně sbírkou esejů Pavlíny Pořízkové a samo vydavatelství ji popsalo jako sérii intimních, introspektivních a poučných esejů o složitosti ženství v každém věku.

Pořízkovou manžel vydědil

Po 28 letech manželství odešla Pořízková od manžela, rockera Ricka Ocaseka, ačkoliv se nikdy formálně nerozvedli. V září 2019 Ocasek zemřel a Pořízíková zjistila, že ji manžel nezahrnul do závěti.

"Před třemi lety jsem byla vytlačena ze zaoceánského parníku, o kterém jsem si myslela, že je to můj svět, a ocitla jsem se v temných vodách a hledala jsem světla, která by mě vedla. Znám důležitost těch, kteří osvětlují cestu, a doufám, že tato kniha může být světlem pro ostatní. Možnost napsat knihu je příležitostí vysílat světlo z  majáku a jsem poctěna a vděčná, že mohu přispět k jejímu poslání sjednotit všechna světla, která najde,“ řekla Pořízková zejména na adresu svojí vydavatelky Marie Shiver.

"Oslovila jsem Pavlínu, protože jsem si myslela, že je jedinečně kvalifikovaná psát v reálném čase o různých výzvách, kterým ženy čelí v různých životních fázích, ať už jde o stárnutí s upřímností, vyrovnávání se se ztrátou a identitou, nalezení nového smyslu a pomocí svého hlasu inspirovat ostatní, kdo řeší stejné problémy,“ řekla Shriver.

Pavlína Pořízková je jednou z nejslavnějších českých topmodelek, které uspěly ve světě. Objevila se v 16 filmech a mnoha televizních pořadech a také byla porotkyní soutěže America’s Next Top Model. Jednu knihu už vydala, a to román A Model Summer z roku 2007. Nová kniha bude jejím debutem v oblasti literatury faktu. Dále čtěte: Angelina Jolie prodala půlku vinařství Brada Pitta ruskému oligarchovi. Pitt ji za to zažaloval.

Zdroj: Oprah Daily, Daily Mail.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...