O5 a Radeček odhalují svoje soukromí a v novém klipu hrají i jejich partnerky s dětmi

České 04. ledna 2022 | 08:53 — Mirka Malá
Po zpěvačce Olze Lounové se rozhodla do svého nového klipu obsadit svoje rodiny taky kapela O5 a Radeček. Kluci to pojali především jako omluvu svým partnerkám a manželkám.
Další 2 fotografie v galerii
Oblíbení rockeři ukázali svoje ženy a děti / Brainzone

Kapela O5 a Radeček tak představila už čtvrtý klip z poslední desky BRA3, tentokrát jde o video k singlu Chtěl jsem jen říct. Úspěšné mini album vyšlo v květnu, ale kapela bohužel neměla během pandemie příliš možností nové písničky představit živě.

Radečci milují vánoční tradice

Ty spočívají v tom, že každý rok kapela nadělí svým fanouškům nějaký vánoční dárek. A tentokrát se kluci z kapely rozhodli, že fandům představí svoje rodiny.

Klip totiž popisuje život rockové kapely který se z velké části odehrává na cestách v dodávce, kdy jsou muzikanti odloučeni od svých rodiny. Zároveň se dějem prolínají rodinné záběry ze soukromého života členů skupiny a v závěru klipu dokonce děti a partnerky přebírají roli hlavních protagonistů.

"Píseň i klip je poděkováním našim rodinám. Život s muzikantem je řehole a ani naše holky to s námi nemají lehké. Například nemáme společné víkendy, které kvůli koncertům málokdy trávíme doma," přiznal zpěvák Tomáš Polák. "Na druhou stranu je v klipu spousta záběrů z našich rodinných archivů, které dokazují, že se dětem i ženám věnujeme a snažíme se jim vše maximálně vynahradit," přiznal Tomáš. Dále čtěte: Smutné přiznání Lucie Vondráčkové: Už nemá romantické sny.

Zdroj: Autorský článek, Brainzone.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...