Smutné přiznání Lucie Vondráčkové: Už nemá romantické sny

České 30. prosince 2021 | 08:11 — Mirka Malá
Zatímco Tomáš Plekanec oznámil, že s Lucií Šafářovou čeká druhého potomka, jeho exmanželka Lucie Vondráčková promluvila o svém životě po rozvodu a výchově jejich dvou synů.
Další 2 fotografie v galerii
Lucie Vondráčková se po rozvodu hodně soustředí na práci / TV Prima

Vondráčková, která po rozvodu s Plekancem a návratu do Čech znovu rozjela svoji hudební kariéru, se rozpovídala u Jana Krause. Ještě nedávno to sice vypadalo na pěkný vztah s moderátorem Petrem Vojnarem, jenže je to tak trochu jako na houpačce. Vondráčková totiž na svoji známost nemá tolik času.

Romantické sny jsou pryč

A možná to souvisí i s tím, že oblíbená zpěvačka má už reálnější představy o životě. "Já mám doma dva chlapečky, jednomu je deset, druhému šest, takže já už moc nějaké romantické sny neřeším,“ řekla Lucie a prozradila, že o romantice ráda zpívá, ale do jejího života už nepatří.

Nouzi o ctitele ale rozhodně nemá "Měla jsem teď tři stalkery, které jsem musela odhánět. Jeden dokonce přelezl plot, takže jsem musela dát kamery, přijeli policajti a tak,“ popsala Vondráčková. "On si sednul na verandu a já jsem přišla s klukama z nějakého tréninku a říkám, člověče, co tady děláte? A on: no, čekám na tebe, ne? A já, aha, my se známe? A on, no ne, tak ale já tě znám! Nakonec z něj vypadlo, že by si mě vzal.“ To se stalo asi před dvěma měsíci a teď má Lucie už dva nové stalkery.

Výchova zabírá hodně času

Hodně času jí také zabírá výchova dvou synů, které nerada vidí u tabletů. "Máme takový otevřený dům a chodí k nám hodně kamarádů, různých dětí. A vidím to, že když jsou zavření doma, hrozně je to k těm tabletům táhne, ale jakmile je vyšoupnete ven, úplně se změní a začnou si hrát na klepadle a tak různě. Musí jít prostě ven!“ myslí si  Vondráčková.

S Tomášem Plekancem strávila v Kanadě dlouhých osm let, ale po návratu do Čech si rychle zvykla. "Bylo fajn, že jsem tam byla anonymní, což tady moc neznám. Když jsem se ale vrátila, tak reakce lidí na ulici, protože já nemám auto a pořád chodím pěšky, jsou tak hezké, že to člověka jen těší,“ dodala zpěvačka. Dále čtěte: Naďa Konvalinková se rozpovídala o dietách i 150 schodech, které musela vyšlápnout při natáčení štědrovečerní pohádky.

Zdroj: Autorský článek, TV Prima.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Nový pár na obzoru? Brad Pitt a Emily Ratajkowski spolu začali randit

Podzimní péče o růže: Jak je správně prořezat a...

Kompostování je efektivní způsob, jak využít napadané,...

Muchovník rychle roste a bohatě plodí. Dopřejte mu podzimní...

K dozrání zelených rajčat pomůže prastará italská finta....

Zahrádkářský kalendář na podzim: Jaké důležité práce...

Podzimní výsev zeleniny nejen pro ranou jarní sklizeň....

Zavřít reklamu