Katy Perry přiznává, že je připravena na další dítě s Orlandem Bloomem

Zahraniční 05. srpna 2022 | 11:11 — Pavla Krejčí
Oceňovaná zpěvačka Katy Perry je připravena na další životní krok. Přiznala, že by ráda rozšířila rodinu a chtěla by druhé dítě se svým snoubencem Orlandem Bloomem. Prý nic nenechává náhodě a všechno plánuje.
Katy Perry a Orlando Bloom jsou otevřeni dalšími dítěti / Depositphotos

Přestože ještě před pár měsíci vyjadřovala negativní postoj, zpěvačka Katy Perry v nedávném rozhovoru přiznala, že je otevřená možnosti mít další děti. Společně se snoubencem Orlandem Bloomem jsou rodiči dcery Daisy Dove, která koncem srpna oslaví druhé narozeniny.

Jsem plánovač," řekla zpěvačka pro magazín People v HEIMATu, kde slavila uvedení svého nealkoholického šumivého nápoje De Soi. „Tak uvidíme."

Perry přiznala, že mít dítě v době vrcholící pandemie COVID-19 bylo pro jejich rodičovský zážitek něco zcela jedinečného. „Bylo to tak zajímavé mít dítě během pandemie, protože kromě toho se všechno zastavilo," řekla Perry. „Miluji zážitek, který teď zažívám se svou dcerou." Pro Blooma je to již druhé dítě. Je také otcem syna Flynna (11), kterého má z předchozího manželství s Mirandou Kerr.

Ačkoliv je Perry možnosti mít druhé dítě otevřená, ještě v dubnu mluvila o upřednostňování kariéry. „Jsem ve Vegas a nemůžu show dělat s něčím v břiše – zvláště s člověkem," řekla zpěvačka při diskusi o svém pobytu v Las Vegas, který začal v prosinci 2021 a trvá do srpna.

Na otázku, jak stíhá balancovat mezi prací a soukromým životem, odpověděla, že se jí to daří díky pomoci rodiny.  „Mám velkou podporu," řekla. „Mám skvělou sestru. Mám úžasnou chůvu." 

Prozradila také, že ona a Orlando pracují tak, aby jeden z nich byl vždy přítomen u jejich dcery. „Děláme takovou legrační věc. Když natáčí film, většinou ho na měsíc navštívím a pak, když netočí film, tak trochu přebírá zodpovědnost za roli rodiče číslo jedna," vysvětlila Katy. „V tu dobu se věnuji všem obchodním věcem, takže se někdy jen střídáme."

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Celebrities LifeStyle (@celebritieslifestyle_)

Než se slavnému páru narodila dcera, prošli si oba jedním manželstvím. Perry se v roce 2010 vdala za Russella Branda během soukromého, ale extravagantního obřadu v Indii. Stalo se tak sotva po 10 měsících od zasnoubení. Téhož roku se oženil i Bloom s Mirandou Kerr, a to pouhý měsíc po zasnoubení. Manželství nemělo dlouhé trvání, rozešli se v roce 2013.

Nicméně ani vztah Perry a Blooma nebyl úplně bez mráčků, prošli si jedním rozchodem. Začali spolu chodit v lednu 2016 a vztah trval do března 2017. Po rozchodu se však znovu dali dohromady a oficiálně tvořili pár od února 2018. Na Valentýna v roce 2019 pak proběhly zásnuby. Ačkoliv plánovali velkou svatbu, byli nuceni ji několikrát odložit. Nejprve kvůli problémům s místem, poté znovu kvůli pandemii koronaviru. Do toho se jim narodila dcera, a pár tak doposud zůstává nesezdán.

Psali jsme také: Beyoncé a Jay-Z patří mezi celebritami k nejbohatším párům. Jejich majetek dosahuje téměř dvou miliard dolarů

Autorský článek, další zdroj: Instagram, hollywoodlife.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Velryby mají neuvěřitelné schopnosti. Vědci zjistili, že slyší až na vzdálenost osmi kilometrů

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...

Tipy, jak pěstovat vánoční kaktus, aby vám kvetl jako divý...

Péče o pokojovky v zimě: Pozor na průvan, suchý vzduch,...

Umělecká fotografie je na vzestupu navzdory snadné dostupnosti...

Nekvete vám orchidej? Připravte si zálivku ze dvou...

Průvodce půjčováním nářadí: vaše cesta k efektivním...