Beyoncé a Jay-Z patří mezi celebritami k nejbohatším párům. Jejich majetek dosahuje téměř dvou miliard dolarů

Zahraniční 02. srpna 2022 | 14:47 — Pavla Krejčí
Beyoncé patří mezi nejznámější zpěvačky, o tom vypovídá i její jmění. Společně se svým přítelem Jay-Z patří mezi nejbohatší páry světa. Jejich majetek dosahuje téměř dvou miliard dolarů.
Beyoncé a Jay-Z patří mezi nejbohatší celebrity / Depositphotos

Asi nikoho nepřekvapí, že celosvětově úspěšná zpěvačka Beyoncé a stejně tak její známý přítel Jay-Z oplývají poměrně dost nabytým kontem. Vlastně patří mezi nejbohatší páry-celebrity. Jejich bohatství totiž dalece přesahuje jednu miliardu.

Beyoncé je ve své hudební kariéře opravdu úspěšná. Překonala rekord v počtu cen Grammy, když získala svou 28. trofej. Ani její přítel Jay nezaostává, má za sebou desítky let úspěšnou hudební i obchodní kariéru.

Jaké je čisté jmění Beyoncé a Jay-Z?

Jejich společné bohatství činí 1,8 miliardy dolarů. V červenci 2014 se stali prvním párem, který překonal kombinovanou miliardu dolarů. Beyoncé má na jejich čistém jmění podíl zhruba 500 milionů dolarů, zatímco Jay-Z přinesl 1 miliardu dolarů. S touto částkou tak patří mezi jedny z 10 nejmovitějších párů-celebrit. 

Na vlně úspěchů

V roce 2006 byli v časopisu TIME uvedeni na seznamu 100 nejvlivnějších lidí, který je shledával nejmocnějším párem.

Beyoncé a Jay-Z vlastní ve Spojených státech nemovitosti v hodnotě nejméně 150 milionů dolarů. Společně také vlastní soukromý ostrov na Bahamách za 4 miliony dolarů. Když Jay vystupuje, jeho koncerty vydělávají odhadem 1,5 milionů dolarů za noc, zatímco koncerty Beyoncé vydělávají přes 2 miliony dolarů. Průměrně za rok vydělají dohromady 100 milionů dolarů, které pocházejí z koncertů, prodeje desek a různého zboží, obchodních podniků a dalších.

Beyoncé v posledních dnech září s novým albem RENAISSANCE. Podle fanoušků i jiných hudebníků je to zpěvaččino nejlepší album.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Beyoncé (@beyonce)

 

Soukromý život drží pod pokličkou 

O slavném páru je dobře známo, že detaily ze svého vztahu drží v přísné tajnosti. Setkali někdy kolem roku 2000, přesné datování je široké veřejnosti neznámé. V roce 2002 společně pracovali na písni "03 Bonnie & Clyde", která se objevila na albu Jaye. Ve videoklipu si pak Beyoncé zahrála jeho přítelkyni, čímž poprvé potvrdila veřejné spekulace o jejich vtahu. Později také spolupracovali na singlech "Crazy in Love" a "That's How You Like It"

Nakonec se vzali 4. dubna 2008. Svatba byla tajná a velmi nenápadná. Beyoncé formálně oznámila, že se stali manželi, když sdílela fotografii svého snubního prstenu Lorraine-Schwartz v hodnotě 5 milionů dolarů. Přestože se snaží na veřejnosti vystupovat jako ideální pár, přiznali, že jejich manželství není vůbec tak růžové a potýkají se s problémy. Jay-Z se totiž v roce 2016 veřejně přiznal k aféře. Psali jsme také: Gwyneth Paltrow není jen herečka, ale také podnikatelka. Často diskutuje o svém přístupu k zaměstnancům

Autorský článek, další zdroje: celebritynetworth.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Bouřky mohou být nebezpečné. Proč byste měli vynechat sprchování a mytí nádobí během bouřky?

Jaké jsou výhody běhu? Fakta a mýty o tomto sportu

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...