Naďa Konvalinková se rozpovídala o dietách i 150 schodech, které musela vyšlápnout při natáčení štědrovečerní pohádky

České 24. prosince 2021 | 08:50 — Mirka Malá
Herečka Naďa Konvalinková si zahrála jednu ze tří sudiček v nové štědrovečerní pohádce Jak si nevzít princeznu. A natáčení to nebylo vůbec jednoduché, hereččce vadilo hlavně 150 schodů, vedoucích do hradní věže.
Další 2 fotografie v galerii
Oblíbená herečka celý život zkouší nějaké diety / TV Prima

Naďa Konvalinková je velmi oblíbenou herečkou, která má za sebou nespočet pohádkových rolí. "Hrála jsem v hodně pohádkách, ale spíš ty Marušky, Barušky, princeznu jsem si zahrála snad jenom jednou v Kouzelném náhrdelníku, pak jsem hrála královny a teď už jsou to čarodějnice a sudičky,“ vyjmenovává namátkou ze své filmografie u Jana Krause.

Schody do věže a diety

"Teď jsme točili novou pohádku, která měla moc hezký scénář, bylo to krásné natáčení, točili jsme na hradě Pernštejn a Frýdlant. Bylo tam sto padesát schodů do věží, do kterých jsme musely chodit my tři sudičky: Dana Kolářová je taková protivná, Iva Janžurová je roztržitá a já jsem hodná sudička,“ prozradila herečka úskalí svého posledního natáčení.

Naďa Konvalinková celý život neúspěšně bojovala se svojí váhou a za sebou má už nespočet diet. "Dočetla jsem se, že když se člověk ponoří do studené vody a čím déle vydrží, tak tělo se brání tomu ledu a ztrácí kalorie. Zkrátka se brání tím, že hubne. Takže sice zhubneš, ale ledviny, močák, všechno je v haj**u,“ popsala Konvalinková jednu z metod, kterou si také vyzkoušela na vlastní kůži.

A jakou dietu drží nyní? "Teď mám takovou, že od šesti večer už nejím.“ Největších úspěchů prý ale dosáhla, když řízeně hubla pod vedením doktorky Cajthamlové. "To jsem ale chodila téměř denně cvičit pod dozorem trenéra a jedla jsem poloviční porce pětkrát denně.“ Jenomže takový režim podle svých slov obtížně stíhá, takže obvykle končí u jednoho velkého jídla denně. "A největší chyba, kterou dělám, je to, že mi chutná čokoláda,“ prozradila trochu provinile Konvalinková. Dále čtěte: Pan Božský ze Sexu ve městě není až tak božský. Dvě ženy ho obvinily ze sexuálního napadení.

Zdroj: Autorský článek, TV Prima, ČT.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Největší vodní park v Evropě je plný vzrušujících jízd a nejmodernějších atrakcí. Objevte Siam Park na ostrově Tenerife

Největší vodní park v Evropě je plný vzrušujících jízd...

Malaga známá neznámá aneb turistické highlighty i místa,...

Letní dovolená u moře: Tipy na nejkrásnější pláže v...

Co země, to jiná pravidla. Za co vás čeká v zahraničí...

Letní dovolená v Čechách: Pět kouzelných míst, které...

Plánujete ideální letní dovolenou? Navštivte smaragdový...