Další hvězdný rozchod na scéně. Tom Cruise se rozešel s přítelkyní Hayley Atwell

Zahraniční 14. června 2022 | 14:33 — Pavla Krejčí
Hollywoodský herec Tom Cruise je znovu k mání. S bývalou přítelkyní Hayley Atwell se po dohodě rozhodli vztah ukončit. Prý si více rozumí jako přátelé než jako milenci.
Tom Cruise je zase single / Depositphotos

Tom Cruise je znovu single. Poté, co všem vyrazil dech v pokračování filmu Top Gun, oznámil rozchod s přítelkyní Hayley Atwell. Ta se stala jeho partnerkou i na filmovém plátně. Konkrétně v sedmém pokračování filmové série Mission Impossible.

Ještě minulý měsíc byla Hayley Atwell spatřena po Cruisově boku na jeho premiéře Top Gun: Maverick. Blízký zdroj prozradil, že tam byla „čistě proto, aby podpořila“ herce, a aby společně předvedli divadlo před paparazzi. Jiní však potvrdili, že jejich vztah byl doposud nepředstíraný. „Vztah Toma a Hayley byl skutečný. Navzdory některým zvěstem to nikdy nebylo jen pro kamery. Bohužel jim to nevyšlo.“

Dvojice se setkala během natáčení v roce 2020. O rok později se údajně rozešli, ale následně se rozhodli vztah obnovit. Nyní je podle zpráv rozchod definitivní. Údajně si uvědomili, že jim více vyhovuje být přáteli než milenci.

„Vycházejí spolu opravdu dobře a mají mezi sebou fantastickou chemii. Proto se začátkem tohoto roku rozhodli dát vztahu v tichosti ještě jednou šanci. Ale to, co fungovalo za zavřenými dveřmi, nefungovalo tak dobře na veřejnosti. A ta velká pozornost, která se jim dostávala, jejich vztahu nedělala dobře. Proto se rozhodli, že je jim lépe jako přátelům," dodal zdroj.

Cruise patří od mládí k pohledným hercům, po němž nejedno ženské srdce zaplesalo. Proto není divu, že byl jeho milostný život plný peripetií. Jeho první manželkou byla Mimi Rogers, manželství však po třech letech vzalo za své. Druhou manželkou se stala herecká kolegyně Nicol Kidman, s níž Cruise setrvával v letech 1990–2001. Do třetího a posledního manželství vstoupil s Katie Holmes, to však skončilo po šesti letech. Za rozpadem vztahu patrně stálo Cruisovo členství ve scientologické církvi. Kvůli pravidlům církve Cruise nevídá svoji dceru. 

Snímek Mission Impossible: Dead Reckoning Part One, v němž budou oba k vidění, má být uveden do kin 14. července 2023. Dvojice bude také součástí plánovaného osmého pokračování Mission Impossible.

Psali jsme také: Konec velké lásky. Zpěvačka Shakira přistihla svého přítele s jinou ženou

Autorský článek, další zdroje: thesun.co.uk, usmagazine.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Žaluzie, jako funkční doplněk oken, který šetří energie

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...

Tipy, jak pěstovat vánoční kaktus, aby vám kvetl jako divý...

Péče o pokojovky v zimě: Pozor na průvan, suchý vzduch,...

Umělecká fotografie je na vzestupu navzdory snadné dostupnosti...

Nekvete vám orchidej? Připravte si zálivku ze dvou...

Průvodce půjčováním nářadí: vaše cesta k efektivním...