Herečka Erika Stárková nedávno přiznala těhotenství, teď prozradila i své těhotenské chutě

České 06. září 2021 | 10:59 — Mirka Malá
Sedmatřicetiletá herečka Erika Stárková před několika týdny konečně přiznala, že čeká svoje první dítě. A ještě stihla natočit i televizní seriál z policejního prostředí.
Další 3 fotografie v galerii
Stárková se brzy stane maminkou / TV Prima

Stárková se začne objevovat na televizní obrazovce v seriálu Dvojka na zabití, jehož hlavními hvězdami jsou ale Jakub Prachař a Sara Sandeva.

Ale Soňa v podání Eriky Stárkové bude policejní stanici tohoto krimiseriálu držet v řádném chodu. "Soňa je jediná žena mezi mužskými na policejní služebně. Pak se tam ale objeví mladičká Karolína, a tak nastává čas, aby Soňa celé to oddělení podržela a uklidnila. Je to taková jejich asistentka a sekretářka v jednom,“ prozrazuje Erika Stárková. "Sice na policii pracuji, ale uniformu nemám. Celou dobu tak budu v civilu.“

Bufetovými chlebíčky nepohrdne nikdy

Stárková strávila natáčením seriálu rovných šest dní a pochopitelně nejvíc po boku Jakuba Prachaře nebo Miroslava Vladyky. "Byla to moc krásná práce, kluci jsou vtipní,“ pochvaluje si kolegy Stárková a je rovněž moc ráda, že nemusela točit se zbraní v ruce. Ty pro ni nejsou zajímavé.

Na natáčení ale jen tak nezapomene. "Nejvíc mi uvízla v paměti scéna, kdy jsme točili oslavu a na stole stál velký tác takových těch klasických bufetových chlebíčků. To mě bavilo. Po natočení scény pak přišel na řadu boj o úlovek,“ prozradila s úsměvem Stárková.

Herečka, která se proslavila svojí dnes již legendární rolí v sérii Most! a také skvělými výkony v zábavném pořadu Tvoje tvář má známý hlas, se nyní začne chystat na mateřské povinnosti. Dítě čeká s jihoamerickým umělcem Césarem, jemuž také pomáhá s prodejem ručně vyráběných etno šperků, doplňků a recyklovaného oblečení. Dále čtěte: Jakub Prachař má údajně novou lásku. Ta se ale touží vrátit do Makedonie.

Zdroj: TV Prima.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Velikonoce Honzy Čenského: Pohádková princ nejen zpíval, ale i zachraňoval

Levné letenky přímo ve vašem telefonu? Jistě!

Vodní sporty, které stojí za to vyzkoušet

Jak připravit dokonalý velikonoční mazanec? Osvědčený...

Jak správně uskladnit hlávky zelí, aby neoschly a uchovaly si...

Vyrobit si přírodní podzimní dušičkovou výzdobu na hrob...

Jak povzbudit k životu usychající vřes. Stačí dvě lžíce...