Herečka Erika Stárková nedávno přiznala těhotenství, teď prozradila i své těhotenské chutě

České 06. září 2021 | 10:59 — Mirka Malá
Sedmatřicetiletá herečka Erika Stárková před několika týdny konečně přiznala, že čeká svoje první dítě. A ještě stihla natočit i televizní seriál z policejního prostředí.
Další 3 fotografie v galerii
Stárková se brzy stane maminkou / TV Prima

Stárková se začne objevovat na televizní obrazovce v seriálu Dvojka na zabití, jehož hlavními hvězdami jsou ale Jakub Prachař a Sara Sandeva.

Ale Soňa v podání Eriky Stárkové bude policejní stanici tohoto krimiseriálu držet v řádném chodu. "Soňa je jediná žena mezi mužskými na policejní služebně. Pak se tam ale objeví mladičká Karolína, a tak nastává čas, aby Soňa celé to oddělení podržela a uklidnila. Je to taková jejich asistentka a sekretářka v jednom,“ prozrazuje Erika Stárková. "Sice na policii pracuji, ale uniformu nemám. Celou dobu tak budu v civilu.“

Bufetovými chlebíčky nepohrdne nikdy

Stárková strávila natáčením seriálu rovných šest dní a pochopitelně nejvíc po boku Jakuba Prachaře nebo Miroslava Vladyky. "Byla to moc krásná práce, kluci jsou vtipní,“ pochvaluje si kolegy Stárková a je rovněž moc ráda, že nemusela točit se zbraní v ruce. Ty pro ni nejsou zajímavé.

Na natáčení ale jen tak nezapomene. "Nejvíc mi uvízla v paměti scéna, kdy jsme točili oslavu a na stole stál velký tác takových těch klasických bufetových chlebíčků. To mě bavilo. Po natočení scény pak přišel na řadu boj o úlovek,“ prozradila s úsměvem Stárková.

Herečka, která se proslavila svojí dnes již legendární rolí v sérii Most! a také skvělými výkony v zábavném pořadu Tvoje tvář má známý hlas, se nyní začne chystat na mateřské povinnosti. Dítě čeká s jihoamerickým umělcem Césarem, jemuž také pomáhá s prodejem ručně vyráběných etno šperků, doplňků a recyklovaného oblečení. Dále čtěte: Jakub Prachař má údajně novou lásku. Ta se ale touží vrátit do Makedonie.

Zdroj: TV Prima.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Poznejte čarokrásné pláže Evropy, na kterých si fotografové podávají ruce

Poznejte čarokrásné pláže Evropy, na kterých si...

Covid se opět raketově šíří. Kde je situace nejhorší a...

Chorvatská kuchyně: poznejte místní speciality

Černá můra cestovatelů se vrací. Rozběhlá turistická...

Cigareta za tisíce a další nástrahy, kterým letos Češi...

Za co vás čeká v zahraničí tučná pokuta? Pozor na...

Zavřít reklamu