Lucie Křížková už má termín porodu za pár. S bříškem se vydala na pořádnou túru!

České 03. ledna 2017 | 14:04 — Anna Novotná
Sympatická moderátorka a bývalá miss z roku 2003 Lucie Křížková, rozená Váchová bude již brzy podruhé maminkou. Lucie je už je 37. týdnu těhotenství a i přesto se vydala na 675 metrů dlouhou dřevěnou stezku.
Další 2 fotografie v galerii
Lucie Křížková s rodinkou / Instagram

Stezka korunami stromů je dlouhá dřevěná stezka na vrchu Kramolín u Lipna nad Vltavou s několika adrenalinovými a didaktickými prvky, s vyhlídkovou věží a s 52 metrů dlouhým suchým tobogánem a Lucie si ji i v pokročilém stádiu těhotenství jako každý rok vyšlápla.

Dvaatřicetiletá Křížková porodí za pár dní a v rodině se už uzavírají sázky, kdy se miminko narodí a jakého bude pohlaví. „Plánovaný termín porodu mám 24. ledna a v širší rodině se už uzavírají sázky, kdy se mimčo rozhodne vylézt na svět a jestli to bude kluk, nebo holka," napsala moderátorka na svůj Instagram. Čtyřletý syn David už se na sourozence také těší, ale od začátku počítá jen s jednou variantou, a to s bráškou.

Stezka s rozhlednou byla vybudována v roce 2012 a Lucie si jí oblíbila. Letos si jí vyšli ještě ve třech, příští rok už to bude ve čtyřech a všichni už se moc těší. S manželem, jachtařem Davidem Křížem, se snažili o miminko delší dobu. Lucie ale dvakrát potratila a vyšel až třetí pokus. 

Lucka popřála i svým fanouškům do roku 2017. „Sedmička je odjakživa mým šťastným číslem. Na rok 2017 se obzvlášť těším, z mnoha důvodů. Přeji vám všem hlavně pevné zdraví a ať nás neopouští ti, které máme rádi," vzkázala všem půvabná Lucie.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Lidé se již brzy vrátí na Měsíc. Mise vyjde na astronomických 28 miliard dolarů

Dopřejte své kočce doma malý ráj. Vyrobte jí místo k...

Světelné řetězy dodají interiéru příjemnou atmosféru....

Vřesy jsou typicky podzimní rostlina. Jejich pěstování v...

Jak vyzrát na vedro v podkroví

Důvody, proč vaše kočka odmítá používat kočičí toaletu...

Kontinentální postel se od běžné neliší jen výškou. Je...

Zavřít reklamu