Eva Burešová a Přemek Forejt se stali rodiči. Chlapeček dostal nevšední, ale krásné jméno

České 16. srpna 2022 | 11:29 — Pavla Krejčí
Jedna z nejočekávanějších událostí léta je konečně tady. Zpěvačka a herečka Eva Burešová porodila chlapečka. Ačkoliv se nějakou dobu spekulovalo, že společně s partnerem Přemkem Forejtem očekávají syna, pár zůstal do posledních chvil tajemný. A není divu, chlapeček dostal opravdu zajímavé jméno!
Eva Burešová a Přemek Forejt se stali rodiči / Wikimedia Commons / Autor: David Sedlecký / volný zdroj

Eva Burešová a Přemek Forejt se stali šťastnými rodiči. Přivítali na svět svého prvního společného potomka. Chlapeček nese krásné jméno: Tristan William Forejt. Narodil se 15. srpna, tedy ve znamení Lva. Potomka slavných rodičů nepochybně čeká zajímavý život. Lvi jsou totiž průbojní a jen tak se neztratí.

O snímek novorozeného syna se podělili na Instagramu. „Tak drobná, přitom tak silná a statečná. Jsem na tebe tak pyšný, jak jsi to celé zvládla. Jsem šťastný za to, co společně máme. Trojka je na světě a už se nemůžeme dočkat, až budeme všichni spolu. Miluji vás, rodinko moje,“ napsal šťastný otec Přemek Forejt.

Navzdory spekulacím těhotenství nějaký čas tajili. Eva si oprávněně chtěla nechat sladké tajemství jen pro sebe a rodinu. Ačkoliv se jedná o jejich první společné dítě, každý má již jednoho potomka z předchozího vztahu. Eva vychovává syna Nathaniela a Přemek dceru Stellu.

Nadaná umělkyně si konečně oddechla. Ačkoliv si Eva těhotenství užívala, pravidelně na svém instagramovém účtu sdílela pocity a situace, se kterými se potýkala. Svěřila se, že ji v posledních týdnech těhotenské bříško poměrně dost omezovalo. Nyní se jejich rodina rozšířila a nepochybně je čekají samé krásné chvíle. Nedávno zakoupili vysněný domek se zahradou a jezírkem a Eva se nemůže dočkat, až se bude plně věnovat jeho úpravám.

Zdá se, jako by herečka blížící se porod vytušila. Den před porodem sdílela snímek, na kterém drží čtyřlístky. „Naposledy jsem našla tolik čtyřlístků těsně před porodem Nathánka… Dnes jich mám v ruce opět dost. Čtyři. Pro každého z naši patchworkové rodiny, jak nás pojmenovali při rozhovoru v časopise @casopismaminka. Tak že by to znamenalo, že již brzy?“

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Premek Forejt (@premekforejt)

 

Není to však poslední porod, který Evu čeká. Byť nebude reálný, jeden si zažije její postava Vicky v seriálu Zoo. Ačkoliv z obrazovek na nějaký čas zmizí, aby se mohla věnovat mateřským povinnostem, vrátí se s plnou vervou. Její postava má ale polovinu těhotenství před sebou, takže si na pořádné zvraty ještě nějaký ten pátek fanoušci počkají. Psali jsme také: Jaromír Jágr zavzpomínal na své první auto. Oprášil retro snímek, na kterém pyšně pózuje

Autorský článek, další zdroj: Instagram

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte dovolenou snů

Last minute Turecko s cestovní kanceláří TUI aneb Prožijte...

Dlouhá cesta může být pro dítě utrpením, nová auta ale...

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...