Konec extravagantní těhotenské módě. Rihanna porodila chlapečka

Zahraniční 22. května 2022 | 16:36 — Pavla Krejčí
Po Rihannině těhotenském stylu, který byl probírán napříč celou společností, je veta. Před týdnem porodila svoje první dítě. Rihanna však v módním průmyslu určitě neřekla poslední slovo.
Další 1 fotografie v galerii
Rihanna porodila chlapečka / Depositphotos

První zprávu o těhotenství Rihanna vypustila v lednu. Byla vůbec jednou z nejsledovanějších budoucích maminek. Nikdo totiž svoje těhotenství nedával na odiv jako ona. U mnohých nenašla příliš pochopení, s tím si však popová diva nedělala starosti. S přítelem A$AP Rockym radostně čekali na nadcházející porod. Společenských událostí se účastnila stejně často jako před těhotenstvím a pokaždé poutala pozornost svými outfity, kterými dávala na odiv své těhotenské bříško. Rihanna se rozhodně v ničem neomezovala. „Užívám si, že se nemusím starat o zakrývání bříška," řekla.

„Všechno, co Rihanna dělá, si dělá po svém a podle svého rozvrhu a s dítětem se to nijak nemění," řekl zdroj. „Jsou jako každý jiný pár nastávajících rodičů. Ano, jsou náhodou slavní, ale je to prostě ten nejroztomilejší a nejzáhadnější mladý pár, který čeká dítě."

Miminko přišlo na svět v pátek 13. května. Ačkoliv je tento den považován za nešťastný, čerství rodiče rozhodně o žádné smůle mluvit nemohou. Chlapeček jim dělá radost a neskutečně se těší na své nové rodičovské role. Zdroj, který má blízko k páru řekl, že s miminkem pobývají doma v Los Angeles.

„Rihanna se má dobře. Jsou velmi nadšení, že jsou rodiči. Rihanna je už teď skvělá máma," říká zdroj.

Jméno si slavní rodiče stále nechávají pro sebe. Rihanna se ale nedávno nechala slyšet, že by ráda respektovala svoje barbadoské dědictví, ale i původ svého přítele, proto jejich dítě ponese jméno v tomto duchu.

Rihanna a ASAP začali oficiálně randit v roce 2020. O rok později otevřeně ASAP mluvil o jejich vztahu v GQ Magazine a nazval svoji partnerku láskou svého života. Od té doby několikrát mluvili o své touze založit rodinu. To se jim konečně tento rok podařilo.

Psali jsme: Rihanna boří hranice vkusu. Její oblékání v těhotenství se stává ikonické.

Autorský článek, další zdroj: people.com.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Schází vám teplo? Vsaďte na destinaci, která je v pošmourném podzimu sázkou na jistotu

Schází vám teplo? Vsaďte na destinaci, která je v...

Místa, která královna Alžběta II. milovala, se stala svědky...

Nejžhavější destinace letošního podzimu. Tajemná a stále...

Češi cestují jak o život. Pozor by si ale měli dát na dvě...

Není otázkou zda, ale kdy. Evropu čeká katastrofa...

Konec pohody v nejoblíbenější destinaci Čechů? Na stole je...

Zavřít reklamu