Nový pár na obzoru? Brad Pitt a Emily Ratajkowski spolu začali randit

Zahraniční 28. září 2022 | 08:56 — Pavla Krejčí
Oba si prožili těžký rozchod. Oba jsou milujícími rodiči. A rozhodně mají hodně společného. Řeč je o Bradu Pittovi a Emily Ratajkowski. Podle magazínu People spolu začali randit a vypadá to na vážný vztah.
Brad Pitt a Emily Ratajkowski spolu údajně randí / Depositphotos

Zdroj blízký magazínu People prozradil horkou novinku. Brad Pitt a Emily Ratajkowski spolu prý chodí. Dvojice spolu tráví hodně času, ale jejich přátelé si nejsou jisti, jak hodně je vztah mezi nimi vážný. Novinku potvrdil i magazín Page Six, kterému se zasvěcenec svěřil, že opravdu tvoří pár, ale zatím neoficiální. Také dodal, že více bude odhaleno později.

Spekulace o novém páru se objevily již před pár týdny. „Lidé o tom nějakou dobu spekulovali. Brad s nikým nerandí. Byli spolu několikrát viděni,“ dodal zdroj Page Six.

Jejich spojení přichází záhy poté, co Ratajkowski podala žádost o rozvod u Nejvyššího soudu na Manhattanu. Čtyři roky žila v manželství s filmovým producentem Sebastianem Bear-McClardem. Modelka měla totiž odhalit jeho nevěru. Začátkem září o tom informoval Page Six. Podání žádosti však bylo zpochybněno, jelikož podmínky rozvodu nebyly mezi manžely vyřešeny.

První zprávy o jejich rozchodu se objevily v červenci. Zdroj blízký magazínu People potvrdil, že každý žije již několik týdnů sám. „Nedávno se rozešli. Bylo to Emino rozhodnutí. Daří se jí dobře. Je silná a soustředí se na svého syna. Miluje být mámou." Ratajkowski byla několikrát spatřena bez snubního prstenu, což vyvolalo první spekulace o možném rozchodu.

Duo bylo poprvé romanticky spojeno v roce 2018 poté, co byli spatřeni během Valentýna. Poté, co spolu chodili jen několik týdnů, se Ratajkowski a Bear-McClard tentýž měsíc vzali na radnici v New Yorku. Ačkoliv nikdo nemohl pochopit, proč tak rychle došlo na svatbu, Emily později vysvětlila, že se znali již roky.

Mezitím Pittův milostný život nebyl nijak závratný. Po nečekaném, ale zdlouhavém rozvodu s Angelinou Jolie, se kterou se stále dohaduje o péči o jejich děti, nebyl spojován s mnoha ženami. Údajně měl oficiálně randit pouze s modelkou Nicole Poturalski.  

Navzdory pošramoceným vztahům s bývalou ženou se snaží Pitt žít naplno. Rád se vídá se svými dětmi. „Brad večeří se svými mladšími dětmi, když jsou všichni v LA. Starší děti mají svůj vlastní život a přátele. Brad s nimi ale stále má docela dobrý vztah," uvedl People v červenci. Jolie a Pitt  jsou rodiči Maddoxe (21), Paxe (18), Zahary (17), Shiloh (16) a dvojčat Vivienne a Knoxe (14).

Vedle filmového průmyslu je jeho velkou láskou i vášní vinařství Miraval, které zakoupil v roce 2008 s Jolie. „Brad má své filmy, má Miraval a má další vášně," dodal zdroj. „Miluje architekturu, miluje kreativitu. Za daných okolností žije svůj nejlepší život." Psali jsme také: Herec Paul Wesley alias Stefan z Upířích deníků je znovu k mání. Po třech letech se s manželkou rozvádí

Autorský článek, další zdroje: people.com, US Weekly.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...