Kate Winslet se poranila během natáčení v Chorvatsku. Skončila v nemocnici

Zahraniční 20. září 2022 | 08:31 — Pavla Krejčí
Šestačtyřicetiletá herečka Kate Winslet momentálně natáčí svůj nejnovější film v Chorvatsku. Když pobývala ve vesnici Kupari, poranila si během natáčení nohu. Ačkoliv nejsou zranění vážná, skončila v nemocnici.
Kate Winslet se během natáčení v Chorvatsku poranila / Depositphotos

Kate Winslet zažila opravdu dobrodružné natáčení. Na place zanechala doslova pot a krev. Šestačtyřicetiletá herečka zrovna pracovala ve vesnici Kupari v Chorvatsku, když si při natáčení filmu poranila nohu. Ihned byla převezena do nemocnice v Dubrovníku, která se nachází 15 minut od vesnice.

Podle chorvatského tisku přijela hvězda Titaniku v černé dodávce v doprovodu několika lidí. Do nemocnice pak vešla v černém oblečení s rouškou na tváři.

„Kate uklouzla a byla převezena do nemocnice. Bylo to preventivní opatření vyžadované produkcí," uvedl její tým. „Je v pořádku a tento týden bude podle plánu natáčet."

Winslet do Chorvatska odjela natáčet historické drama Lee, ve kterém ztvárňuje titulní roli, fotografku Lee Millerovou. Snímek se zaměřuje na její život, včetně její práce jakožto válečné zpravodajky pro magazín Vogue během druhé světové války. Obsazení filmu vedle Winslet zahrnuje: Marion Cotillard, Jude Law, Andrea Riseborough a Josh O'Connor.

Herečka proslavená svou rolí v Titanicu po boku Leonarda DiCapria si na pracovní nabídky nemůže stěžovat. Tento rok se objeví v pokračování filmu Avatar. Během natáčení získala prý „neuvěřitelnou superschopnost“. Naučila se zadržet dech na neskutečně dlouhou dobu. „Sedm minut a 14 sekund," řekla publikaci Empire. Také přiznala, že se to žádnému členu štábu na tak dlouho nepodařilo.

„Nejúžasnější věcí pro mě jako ženu středního věku bylo naučit se něco nejen nového, ale i nadlidského!" Herečka dodala, že bylo báječné být pod vodou, přestože věděla, jak nebezpečné to může být.

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Kate Winslet (@kate.winslet.official)

 

Pro časopis Observer Magazine začátkem tohoto roku řekla: „Bože, je to prostě úžasné. Na nic nemyslíte, v hlavě si nevytváříte žádné seznamy povinností, jen sledujete bubliny ve vodě... Moje první slova, když jsem se znovu vynořila, byla: ‚Jsem mrtvá?’ Ano, myslela jsem, že jsem umřela."

Winslet byla naposledy viděna v seriálu od HBO Mare z Easttownu, který jí loni vynesl cenu Emmy. Mezi nedávné filmové tituly pak patří Amonit, Černý víkend a Hora mezi námi. Herectví se jen tak vzdávat nehodlá. Během rozhovoru pro podcast THR's Awards Chatter v roce 2017 řekla, že radost, kterou cítí při hraní, se v průběhu let nezmenšila: „Herectví miluji víc než kdy jindy a stále ho budu milovat, i když mi bude 75." Psali jsme také: Leonardo DiCaprio a Gigi Hadid spolu randí. Herec je čerstvě po rozchodu a Gigi má za sebou složité období

Autorský článek, další zdroje: mirror.co.uk, hollywoodreporter.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Nejprodávanější kompaktní dodávka na elektřinu v Evropě má nástupce, nový Expert se mimořádně povedl

Co můžete očekávat, když přivedete dítě do domácnosti se...

Jak správně prát tenisky v pračce, aby se nezničily ani boty...

Jedlá soda je dostupný a účinný pomocník v péči o psa či...

Jak jednoduše vyrobit trendy paletový nábytek na zahradu i do...

Nový trend vtrhl do českých měst, střešní včelaření je...

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...