Robbie Williams přemýšlí o slávě. Pohled fanoušků je podle něj zkreslený a ve skutečnosti je vše úplně jinak

Zahraniční 17. září 2022 | 11:43 — Pavla Krejčí
Zpěvák Robbie Williams se zamyslel nad tím, jak lidé vnímají celebrity. Řekl, že pohled fanoušků je zkreslený a ve skutečnosti je to úplně jinak. Se slávou se prý především pojí předsudky.
Robbie Williams přiznal, že během své kariéry podlehl drogám / Depositphotos

Sláva není jen o výhodách. Zpěvák Robbie Williams zapřemýšlel nad tím, co samotná sláva obnáší, a svým fanouškům sdělil, že ideální celebrita neexistuje. Podle něj se od známých osobností očekává, že musí být dokonalé a krásné při každé příležitosti. Realita je ale mnohem jiná, než si mnozí myslí.

Sám Williams je popovou superstar a proslavil se už v pouhých 16 letech. Má za sebou opravdu slavnou kariéru – vyhrál 18 Brit Awards, což z něj dělá nejúspěšnějšího umělce v historii udělování cen. V roce 1990 se stal součástí populárního boybandu po boku Garyho Barlowa, Marka Owena, Donalda Howarda a Jasona Orange. Jen během pěti let zaznamenali masivní úspěch a jejich písně šplhaly na vrchol hitparád. V roce 1995 se však rozhodl kapelu opustit a vydal se na sólovou dráhu.

Nyní se zamyslel nad svou 27letou sólovou kariérou. Diskutoval o tom, jak je pohled fanoušků na to být celebritou úplně jiný, než jak to ve skutečnosti opravdu je.

Pro The Sunday Times řekl: „Každý je pohlcen představami, jak vypadá sláva. I když všude kolem sebe vidíte příklady lidí, kteří selhávají, špatně se rozhodují, duševně onemocní, jsou hluboce nešťastní, rozmrzelí, zoufalí nebo se chovají způsobem, který jim není blízký, stále přetrvává ta falešná představa o tom, jak skvělé je být slavným.“ Poté dodal, že neexistuje žádný člověk, celebrita, která si svůj úděl za všech okolností užívá.

Williams již dříve promluvil o svých vlastních bojích – o problémech s duševním zdravím, zneužívání návykových látek a alkoholismu či boji s nadváhou. Součástí jeho každodenního bytí byly cigarety, alkohol, prášky na předpis, amfetaminy, marihuana, extáze, heroin i kokain. Dokonce byl schopný vydržet několik dní beze spánku.

Nedávno se rozhodl udělat správný krok pro své zdraví a výrazně zhubl. „Zhubl jsem, ale je to neustálý boj. Uvnitř mě je obrovský člověk, který se nechce měnit," přiznal v nedávném rozhovoru. „Celá moje bytost a celé tělo si přeje, abych šel opačným směrem a byl morbidně obézní,“ dodává.

Přiznal, že s tím neustále bojuje. „V tuto chvíli jen méně jím. Je to neustálý problém a není to přirozený způsob bytí. Pro mě je normální být dvakrát větší." Psali jsme také: Ricky Martin chystá odplatu. Žaluje synovce o 20 milionů dolarů za křivé obvinění ze sexuálního zneužívání

Autorský článek, další zdroj: mirror.co.ukthetimes.co.uk

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu nabízí úchvatné písečné pláže i skryté zátoky

Dokonalé prázdninové letovisko? Plážové ráje Bodrumu...

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové...

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...