Jennifer Lopez se zamýšlí nad svatbou s Benem Affleckem. Bylo to perfektní načasování, říká

Zahraniční 06. září 2022 | 15:17 — Pavla Krejčí
Jennifer Lopez se ve svém novém newsletteru zamyslela nad svatbou s Benem Affleckem. Nejenže sdílela podrobnosti o průběhu obřadu, ale také přiznala, jak se nyní cítí.
Jennifer a Ben jsou šťastnými novomanželi / Depositphotos

Jennifer Lopez své příznivce potěšila svým newsletterem, který pravidelně rozesílá. Ohlíží se v něm za svatbou s Benem Affleckem. „Některé staré rány byly toho dne zahojeny a váha minulosti konečně spadla z našich ramen,“ svěřila se.

Podělila se o to, že během jejich svatební hostiny Affleck citoval jednu z jejích „oblíbených vět“, která zazněla ve filmu Live by Night z roku 2016, který režíroval: „Toto je nebe. Právě tady. Teď jsme v něm."

„Myslela jsem si, jak je to dokonalé," napsala. Zpočátku se však zdálo, že se proti nim spiklo i samo počasí. Několik dní před obřadem každý den pršelo a přípravy neustále doprovázely problémy. Navzdory několika nepříjemnostem se Lopez nemohla dočkat svého Dne D.

„Pravdou je, že jsem nikdy nepochybovala. Celý týden jsem cítila klid a lehkou jistotu, že jsme v Božích rukou,“ napsala. Svatební den byl nakonec slunečný s jasně modrou oblohou. „Když slunce zapadalo za živými duby, porostlými španělským mechem, teplý vánek zavál přes trávník, kde seděla naše nejbližší rodina a přátelé. Konečně jsem začala scházet schody, které se staly uličkou vedoucí ke zbytku mého života.“

Lopez v další části zpravodaje přemýšlela o tom, jak se s Affleckem před více než dvaceti lety bavili o tom, jak by píseň od Marca Cohna mohla být „dokonalou svatební milostnou písní“. K Affleckovu překvapení Lopez řekla, že požádala Marca, aby ho překvapil tím, že zazpívá na svatbě.

Nakonec se uličkou prošla za znění písně „The Things We've Handed Down“. Dodala: „Dvacet let mezi těmi sny o mládí a dospělým světem lásky a rodiny, které jsme toho dne přijali, přineslo do tohoto manželství víc, než si kdokoli z nás kdy dokázal představit. Nebrali jsme si jen jeden druhého; vzali jsme tyto děti do nové rodiny."

„Později mi Ben řekl, že akordy písně a pohled na Marca Cohna ho šokovaly a umožnily mu pocítit, jak k sobě obě cesty, po kterých jsme šli, našly cestu. Nevyhnutelně, neúprosně a dokonale,“ pokračovala. „A když mě v tu chvíli viděl, jak jsem se objevila na vrcholu schodiště, dávalo to oboje absolutní smysl. A přitom se to zdálo stále nemožně neuvěřitelné, jako ten nejlepší sen, kde jediné, co chceš, je nikdy se neprobudit." 

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený ❤️‍

 

Přestože se vzali o spoustu let později, podle jejích slov bylo načasování naprosto perfektní. „Bylo to perfektní načasování. Nikdy mi nic nepřipadalo správnější a věděla jsem, že se konečně „usazujeme“ způsobem, který můžete udělat pouze tehdy, když pochopíte ztrátu a radost a jste dostatečně zkoušeni bitvou, abyste nikdy nebrali důležité věci za samozřejmost nebo nenechali hloupé bezvýznamné. Nepříjemnosti dne stojí v cestě obejmout každý vzácný okamžik.

„Před lety jsme netušili, že cesta, která nás čeká, bude znamenat proplutí tolika labyrinty a bude mít tolik překvapení, požehnání a potěšení. Vše vyvrcholilo v tomto okamžiku, jednom z nejdokonalejších v našich životech,“ uzavřela. „Nemohli jsme být šťastnější. Přeji vám všem stejný druh štěstí, těžce vydělané štěstí, které je o to sladší na cestě, která k tomu vedla.“

V červenci Lopez a Affleck oznámili, že odletěli do Vegas, aby se vzali. Oficiální svatbu pro rodinu a přátele uspořádali v Georgii v průběhu srpna. Psali jsme také: Leonardo DiCaprio má zvláštní pravidlo randění. Jeho přítelkyně nebývají starší 25 let

Autorský článek, další zdroje: hollywoodrepoter.com, Instagram 

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Žaluzie, jako funkční doplněk oken, který šetří energie

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...

Tipy, jak pěstovat vánoční kaktus, aby vám kvetl jako divý...

Péče o pokojovky v zimě: Pozor na průvan, suchý vzduch,...

Umělecká fotografie je na vzestupu navzdory snadné dostupnosti...

Nekvete vám orchidej? Připravte si zálivku ze dvou...

Průvodce půjčováním nářadí: vaše cesta k efektivním...