Nicolas Cage má nový účes. Vlasy si obarvil na ohnivě červenou

Zahraniční 25. srpna 2022 | 10:42 — Pavla Krejčí
Hvězda filmové série Lovci pokladů se toho nebojí. Nicolas Cage zveřejnil fotografii, na které má nový účes. A je poněkud divočejší. Obarvil si totiž vlasy na červeno.
Nicolas Cage změnil barvu vlasů / Depositphotos

Nicolas Cage ví, jak na sebe upoutat pozornost. Na fotografii, kterou v pondělí sdílel na Twitteru a Instagramu, měl oscarový herec nový zářivě červený účes. Kozí bradku však nechal netknutou.

Herec byl viděn se svým odvážným novým účesem v Las Vegas, kde byl spatřen v tmavém obleku a slunečních brýlích při nákupu potravin. Navzdory změně barvy vlasů si Nicolase všiml fanoušek, který se s ním vyfotil v uličce s nápoji.

Ani na sociálních sítích nezůstala jeho změna bez reakcí. Fanoušci se vyjádřili v komentářích a většina z nich si nový a netradiční vzhled ihned zamilovala.

Super zrzavé vlasy,“ okomentoval jeden fanoušek příspěvek, přičemž druhý vtipkoval: „Koza s kozí bradkou." 

Ačkoliv během let mnohokrát kvůli rolím změnil účesy, nikdy se neodchýlil od svých typicky tmavých vlasů. Ve filmu Prase z roku 2021 zešedivěl, nadýchaný a prosluněný sestřih získal ve snímku Dívka z údolí z roku 1983 a uvolněné a zvlněné v Con Air z roku 1997.

Netradiční vzhled také pojal letos v březnu. Byl viděn na natáčení připravovaného filmu o Drákulovi. Měl černé uhlazené vlasy, bledou plet, fialové rty a dlouhé nehty. Když ho zachytily fotoaparáty, vystupoval v červeném sametovém obleku z auta.

Pro Cage to není v posledních měsících jediná velká změna. V dubnu odhalil, že on a jeho pátá manželka, 27letá Riko Shibata, čekají holčičku jménem Lennon Augie. Nicolas má z předchozích vztahů syny Westona Coppolu-Cage (31) a Kal-El Coppolu-Cage (16). Riko si vzal v únoru 2021 na „velmi malé a intimní svatbě“ v Las Vegas. Seznámili se prostřednictvím společných přátel v Shiga v Japonsku při natáčení filmu Vězni z Ghostlandu. 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Nicolas Cage (@nicolascoppola.cage)

Výběr jména pro holčičku má svůj význam. Cage vysvětlil, že tím chce vyjádřit zesnulému Johnu Lennonovi a jeho zesnulému otci Augustu 'Augiemu' Coppolovi, který zemřeli na infarkt v roce 2009.

Přiznal, že The Beatles mají v jeho srdci zvláštní místo a svěřil se, že se cítil „zmrzlý, paralyzovaný hudbou“, když poprvé slyšel píseň Across The Universe v rádiu.

Cage není jediným, kdo experimentoval s novou barvou vlasů. Začátkem tohoto měsíce Halle Berry odhalila fialové kadeře na selfie na Instagramu. „Vím, že vypadám, jako bych nic nedělala, ale moje vlasy jsou docela zaneprázdněné," vtipkovala v popisku.

Psali jsme také: Práva na filmy Pán prstenů a Hobit byly prodány švédské herní společnosti Embracer

Autorský článek, další zdroj: pagesix.com

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Navzdory koronaviru. Otevření čínských hranic bude mít dopad na celý svět, obávají se experti?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Navzdory koronaviru. Otevření čínských hranic bude mít...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Zimní turistika - co si vzít s sebou na zasněženou stezku??utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Vydejte se za krásami Třeboňska a ochutnejte místní kuchyni?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Luxusní vánoční dárek cestovatelům. Zájem o něj je...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Začíná poslední adventní víkend a Češi berou Polsko...?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Lyžování od úsvitu po soumrak?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu